Mavi Ekran - hall.dll - ntoskml.exe - PSHED.dll

gokhann97

Decapat
Merhaba, özellikle oyun oynarken zorlanma anında 2 dk sonra direk bu hatayı veriyor. Format attım düzelmedi. Driverlarım güncel tek tek elle güncelledim. Memtest ile RAM testi yaptım hata çıkmadı. Sorun büyük ihtimalle donanımla ilgili. Neden olabilir ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim.

İşlemci = Intel(R)Core(TM)i7-4770K CPU @ 3. 50GHz

Anakart = ASUS Z-87 Pro

Ekran kartı =Radeon HD7950

Ekran Alıntısı.JPG

35 ile 40 derece gösteriyor Aiada64 ile baktığımda.
Yükteyken kontrol edeceksiniz.
OC konusunda bilgim yok nasıl kontrol edebilirim.
Bilginiz yoksa bakmaya da gerek yok açık değildir.
Pes yasal değil ve özellikle orta ve yüksek grafikli oyunlarda yapıyor.
Yasal oyunlarda sorun yaşarsanız bildirin illegal kısımlara destek vermiyoruz. Sisteminiz güncel oyunları yüksek ayarda oynayabilecek kabiliyette değil zorlanması doğal. Ayarın yüksek olması değil yani oyunun güncelliği önemli sıkıntı yaşatmada.

Yükteyken kontrol edeceksiniz.

Bilginiz yoksa bakmaya da gerek yok açık değildir.

Yasal oyunlarda sorun yaşarsanız bildirin illegal kısımlara destek vermiyoruz. Sisteminiz güncel oyunları yüksek ayarda oynayabilecek kabiliyette değil zorlanması doğal. Ayarın yüksek olması değil yani oyunun güncelliği önemli sıkıntı yaşatmada.

Tekrar test ettim ve yük altındayken en son 68 ile 80 derece aralığındaydı. Aynı şekil mavi ekran. Aynı sorunu LoL'dada yaşıyorum yasallık konusundada haklısınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı