Mavi Ekran Hataları

A2 B2 de takılılar zaten. Sürücü bulucunun ne gibi sorunları var ki?

Çekmediğim hata kalmadı. Format atıyorum. En son bir daha DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL dxgmms2.sys mavi ekran hatası aldım. Artı olarak yetmezmiş gibi bilgisayarda bir hesap olmasına rağmen giriş yaparken 2 hesap gözüküyor ve beni yönetici olarak algılamıyo hesap ayarlarında da 1 tane hesap gösteriyor ben böyle acı çekmedim bu nedir ya? Hevesle aldığım şey burnumdan geldi.

Formatta atmak istemiyorum düzeni. Kurmuştum oyunları tekrar yüklemek işkence gibi geliyor. Sadece mavi ekran hatalarını düzeltmeme yardımcı olun.

dediklerinizi yaptım ama yine de geçmedi. Temiz önyükleme yaptım. Planları yaptım. MemTest yaptım. Hd Tune yaptım. Slotlar doğru takılı A2 ve B2. Son aldığım hatanın minidump'ını siteye yükleyemiyorum ki size paylaşayım. Adını ve sys dosyasını verdim ordan anlayabilir misiniz?

PUBG'de bir sorun var sadece oynarken mavi ekran alıyorum. Anlamıyorum ya anlamıyorum yönetici benim olduğum bir tane hesap var o hesapla da minidump dosyasını RAR'lamaya çalışıyorum erişim engellendi diyor. Bıktım o kadar para verdim çektiğim çilelere bak.

020418-5062-01.rar Minidump. Araştırarak en azından yönetici sorununu çözdüm.

Report.htm Bu da Aida64 sonuçları rapor.

@Recep Baltaş @Murat5038

Sürücü bulucu kullanmadım ama formattan sonra Windows Update baya bir sürücü indirdi sonra ben elle LAN, Audio, Ekran kartı güncellemesi yapıp Asus GPU Tweak2 kurdum. Overclock işlemi tek RAMler de var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı