Mavi ekran hatası SYTEM_SERVICE_EXCEPTION

762169

Yoctopat
RAM
GSKILL Trident z5 2X16 GB CL36 7800MHZ
SSD veya HDD modeli
M2 samsung evo 2TB
Ekran kartı
Gigabyte RTX 4080 Gaming OC
Anakart
ASUS ROG STRIX Z790 Wi-Fi
İşlemci
Intel i9 13900KS.
Power tuşundan başlattığımda anakart ışıkları kırmızı sarı yeşil sırayla yanıyor 3-4 defa bu şekilde yandıktan sonra açılıyor.
Anakart üstündeki düğmeden başlattığımda sorun olmadan açılıyor ama neredeyse her gün durduk yere mavi ekran hatası alıyorum işlemciye ve ekran kartına çok yük bindirecek oyunlar da oynamıyorum.
Bazen de kasa çalışır vaziyette montiörler de görüntü yok fakat klavyenin RGB'si değil de güç ışığı ve mousenin RGB'si yanıyor ama hiçbir tepki vermiyor.
Chrome i açtığımda biraz takılıyor bir anda masaüstü komple siliniyor tarayıcı vs hepsi kapanıyor sonra tekrar açtığımda düzeliyor bunu sürekli yaşıyorum.
Aldığım mavi ekran hata kodları:
Stop code: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
Stop code: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION not handled.
Stop code: SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED

Sistem özellikleri:
CPU: Intel i9 13900KS.
GPU: Gigabyte RTX 4080 Gaming OC.
Anakart: ASUS ROG STRIX Z790 Wi-Fi
PSU: ASUS TUF 1000WATT.
CPU soğutucu: Thermaltake pacific C360 ddc Custom kit.

Minidump paylaşmanız gerekiyor. Ekranın en üstünde forumda bunun için sabit bir konu var.

Minidump paylaşmanız gerekiyor. Ekranın en üstünde forumda bunun için sabit bir konu var.

Ekran çözünürlüğünü 3800x2160 yaptıktan sonra mavi ekran hatası gelip duruyor peş peşe PC'yi açamıyorum maalesef şu an başka bir çözümü yok mudur yeni hatalar da aldım
CRITICAL_PROCESS_DIED ve kmoda exception not handled hataları da gelmeye başladı bu sefer.

Minidump paylaştım.

güncel

ölmüş bu forum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı