Çözüldü Mavi ekran hatası Windows 7

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

FDDeathWing

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşımın PC'sinde mavi ekran hatası geliyor, HDD'de sorun bulunmuyor. Şimdi Memtest'i de yapıyoruz. Dump dosyaları aşağıdaki linkte yer almaktadır. Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Çözümü daha detaylı açıklayabilir misiniz? Hangi driverdan bahsediyorsunuz?

Bir çizim tabletini driverının yanlış versiyonu yüklenmiş, silinmesine rağmen servisi çalışıyordu. Bu servis çalışırken Windows'u kullandığı bellek üzerine başka veri yazıyordu, devre dışı kalmasıyla birlikte Windows çalışır duruma geldi.
HD Tune Pro ile tüm disklere Quick Scan kapalı olacak şekilde Error Scan uygulayıp, sonuçlara ek olarak Health sekmelerini paylaşın.

CD-ROM varsa sökün.

Aşağıdaki rehberleri uygulayın.

Merhabalar,

Eve döndüm, debugdan bakınca hatalı bir driverın Windows kernelı ile çalıştığını gördüm. Msconfig'den o driverın kullanılmasını engelleyince sistem sorunsuz çalıştı.

Merhabalar,

Eve döndüm, debugdan bakınca hatalı bir driverın Windows kernelı ile çalıştığını gördüm. Msconfig'den o driverın kullanılmasını engelleyince sistem sorunsuz çalıştı.

Bir çizim tabletini driverının yanlış versiyonu yüklenmiş, silinmesine rağmen servisi çalışıyordu. Bu servis çalışırken Windows'u kullandığı bellek üzerine başka veri yazıyordu, devre dışı kalmasıyla birlikte Windows çalışır duruma geldi.

Çözüm

Geri
Yukarı