Mavi ekran hatası

1610788785166.png

Hata başlığı "Auto Boost" diyor. @Berrkay hocam sizce Auto Boost kapattırmaya gerek var mı?

"sfc /scannow" rehberini tekrar uygula.

BIOS'u niye betadan eski hale getirmedin? Söylenilenleri yapmayacaksan internetten aradığın çözümleri uygulayıp çözülmesini umabilirsin. Sadece bir öneri.

RAM'i yanlış yere takmışsın, diğer slota takman lazım.

Bulunduğun bölgede çok mu sık elektrikler gidiyor? Gitmiyorsa hemen yap.

BIOS F51 sürümüne geçilmiş.

1610794480757.png

Tekrar gözüme "Auto Boost" çarpıyor. @Berrkay hocama tekrar sorayım gerek var mı sizce?

Diskleri kontrol edelim. Dump dosyasında disk ile ilgili pek bir şey görmedim ama biz kontrol edelim. Kontrol etmekten zarar gelmez.
Kullandığın diske HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yap. HDD Sentinel yazılımı ile sağlık derecelerini paylaş ve S.M.A.R.T değerlerini paylaş.

BIOS F51 sürümüne geçilmiş.

Eki Görüntüle 838441
Tekrar gözüme "Auto Boost" çarpıyor. @Berrkay hocama tekrar sorayım gerek var mı sizce?

Diskleri kontrol edelim. Dump dosyasında disk ile ilgili pek bir şey görmedim ama biz kontrol edelim. Kontrol etmekten zarar gelmez.
Kullandığın diske HD Tune yazılımı ile "error scan" testi yap. HDD Sentinel yazılımı ile sağlık derecelerini paylaş ve S.M.A.R.T değerlerini paylaş.
Hocam testi yaparken bilgisayar dondu programlar yanıt vermemeye başladı daha sonra reset attım testi başlattım fakat mavi ekran verdi.

Geri
Yukarı