Mavi ekran hatası

Peki şimdi dosyaları inceliyorum. 😉

Her şeyden önce Memtest86 testi uygular mısınız? Sanırsam RAM arızası var. Bir kontrol edelim. Gerekli rehber aşağıda mevcut. @elifesra

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki şimdi dosyaları inceliyorum. 😉

Her şeyden önce Memtest86 testi uygular mısınız? Sanırsam RAM arızası var. Bir kontrol edelim. Gerekli rehber aşağıda mevcut. @elifesra

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gerçekten 11 saat sürüyor mu ? Şuan için yetiştirmem gereken işler olduğu için bu kadar uzun sürüyorsa bu testi daha sonra uygulamam benim için daha iyi olacak sanırım.

Gerçekten 11 saat sürüyor mu? Şu an için yetiştirmem gereken işler olduğu için bu kadar uzun sürüyorsa bu testi daha sonra uygulamam benim için daha iyi olacak sanırım.
Videoda da bahsedildiği üzere o cihazda bellek çok yüksek olduğu için o kadar uzun sürmüş, toplamda 8 GB olan belleklerimin testi 2 saat kadar sürmüştü. Tabii yine de kısa sürmüyor, işiniz varsa daha sonra uygulamanız daha iyi olacaktır elbette.

Teşekkür ederim testi uygulayıp tekrar döneceğim.

Bilgisayarıma sonradan ssd taktırdım fakat nasıl oldu bilmiyorum ama ssd den sonra almaya başladım mavi ekranları
demekki bozuk sdd almışsın veya sdd bozulmuş olabilir yenisi al HDD sakın alma yavaş olur SDD önerim

Demek ki bozuk SSD almışsın veya SSD bozulmuş olabilir, yenisini al. HDD sakın alma, yavaş olur, SSD önerim.
Lütfen yanlış bilgilendirerek konuyu kirletmeyin. Minidump dosyaları boşuna yok, biz de onları boşuna okumuyoruz. Mavi ekranın sebebi hep aynı olacak diye bir kaide yok, üstelik donanımsal olacak diye bir zorunluluk da yok. Özellikle sürücü kaynaklı alınabiliyor örneğin.

Geri
Yukarı