Mavi ekran hatasindan sonra monitore görüntü gelmiyor

larsulrichh

Hectopat
RAM
NeoForza 8GB 3000MHz
SSD veya HDD modeli
Toshiba 240GB (modelini hatirlayamadim)
Ekran kartı
MSI Armor RX580 8GB
Anakart
MSI B450 M-A Pro Max
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Merhabalar, cok uzun bir sure sonra Technopat'ta donanim ile ilgili bir konu olusturuyorum umarim yazim yanlisi olmaz 🙂. Az once oyundayken bir anda mavi ekran yedim, hata kodu ise buydu; IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Bir sure bekledim bilgisayarin kendiliginden restart atmasi veya direkt kapanması icin fakat olmayinca care olarak Power tusuna basili tutup kapattim. Sonrasinda tekrar bilgisayari acmaya calistigimda kasa once 2-3 kere kapanip açıldı, sonunda tam olarak acildiginda monitore goruntu gelmiyordu. Monitorunde acik oldugundan ve calistigindan eminim. Yardimlariniz ve cevaplariniz icin simdiden teşekkürler.

Merhabalar, cok uzun bir sure sonra Technopat'ta donanim ile ilgili bir konu olusturuyorum umarim yazim yanlisi olmaz 🙂. Az once oyundayken bir anda mavi ekran yedim, hata kodu ise buydu; IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Bir sure bekledim bilgisayarin kendiliginden restart atmasi veya direkt kapanması icin fakat olmayinca care olarak Power tusuna basili tutup kapattim. Sonrasinda tekrar bilgisayari acmaya calistigimda kasa once 2-3 kere kapanip açıldı, sonunda tam olarak acildiginda monitore goruntu gelmiyordu. Monitorunde acik oldugundan ve calistigindan eminim. Yardimlariniz ve cevaplariniz icin simdiden teşekkürler.
Bahsettiğiniz ekran gelmeme sorunu siyah ekran ise CTRL > ALT > DELETE Tuşlarına aynı anda basıp oradan görev yöneticisine girin. Sonra ise görev yöneticisinin en üstünde ''Dosya'' kısmı olacaktır oraya tıklayın. Ve sonra yeni görevi çalıştır'a tıklayınız ve çıkan yere explorer.exe yazıp tamama tıklayınız. eğer olmassa lütfen daha açıklayı bir şekilde yazınız.

Geri
Yukarı