Çözüldü Mavi ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İnsurer

Kilopat
Başlıkta belirtiğim gibi mavi ekran hatası nasıl çözülür?
Bu arada işletim sistemim Windows Xp'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüldü olarak işaretleyeceğim o zaman. Hangi işlemi yapıp durdu yazarsan iyi olur.
Ya yok durmadı az çok geliyor. Bugcode_usb_driver yazıyor. Onu çözmemiz gerekiyor herhalde bitmesini bekliyorum. Çok az hata alıyorum. Temizlik programlarını sildikten sonra azaldı.

Çözüldü olarak işaretleyeceğim o zaman. Hangi işlemi yapıp durdu yazarsan iyi olur.
Arka plan rengini de siyah yaptım.

Onur geliyorsa ne yapman gerektiğini en başta yazdık ve hala dump dosyalarını vermedin yani 3 sayfa konuşma boşa yapıldı.
İçi boştu. Söylemiştim. Ama şimdi baktım dolu çıktı. Paylaşıyorum.

Onur geliyorsa ne yapman gerektiğini en başta yazdık ve hala dump dosyalarını vermedin yani 3 sayfa konuşma boşa yapıldı.
Nasıl paylaşıcam.

Nasıl paylaşacağın da yukarıda verilen cevaplar içinde gizli.
Tamam çözüldü olarak işaretle, arka plan rengini siyah yaptım, temizlik programlarını sildim, disk hatası taraması yaptım, virüs taraması yaptım. Bunları yaparak çözdüm.

Tamam çözüldü olarak işaretle,arka plan rengini siyah yaptım,temizlik programlarını sildim, disk hatası taraması yaptım,virüs taraması yaptım.Bunları yaparak çözdüm.
Aynı zamanda minidump dosyalarımı paylaştım. E-posta olarak Technopat'a gönderdim.

Nasıl paylaşacağın da yukarıda verilen cevaplar içinde gizli.
https://onedrive.live.com/redir?resid=A9122756FC696C9E!181&authkey=!ADbCpFwG5BIjbc4&ithint=file,rar bu linkte, yeni klasörü indirin.

Technopata değil burada paylaşacaktınız.
Smart defrag kaldır, usd wireless sürücünü güncelle güncelleyemiyorsan kullanma ve sürücülerini sil. Realtek ses sürücünü güncelle. IDM güncelle, yazıcı varsa güncelle. Via sürücülerini güncelle.
Malwarebyte indir ve sistemi tara. Ayrıca XP'den vazgeç ve Win7 veya Win 8.1.1'e geç.

Technopata değil burada paylaşacaktınız.
Smart defrag kaldır, usd wireless sürücünü güncelle güncelleyemiyorsan kullanma ve sürücülerini sil. Realtek ses sürücünü güncelle. IDM güncelle, yazıcı varsa güncelle. Via sürücülerini güncelle.
Malwarebyte indir ve sistemi tara. Ayrıca XP'den vazgeç ve Win7 veya Win 8.1.1'e geç.
Vista olur mu? Sağol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı