Max 15 bin TL telefon önerisi

Sıfır olarak;
Performans için - Realme GT2,
Batarya ve Hızlı şarj vs. için - İnfinix Note 12 VIP (120 Watt yani ortalama 20 dakikada şarj),
Genel için - S20 FE

İkinci el ise; S21, S21 Plus ve S21 FE o fiyatlara bulunabiliyor.

S23 FE nasıl bütçeyi arttırabilirim
FE serisi genel olarak mükemmel o yüzden kesinlikle önerebilirim, S23 FE ise aklıma ilk gelenlerden fakat bütçeden dolayı hiç bakmamıştım eger bütçeyi arttirabilirim diyorsanız bence direkt alabilirsiniz. Zaten One UI 6 da alıyor büyük ihtimal 7 de alacak o yüzden alın derim.

S23 FE'yi dün mağazadan gördüm. Uzaktan önerildiği kadar yokmuş. Yanında S23 vardı. Daha zarif, daha premium bir cihazdı. İkisi de gün boyu mağaza şarjında kalmasına rağmen S23'de ısınma yoktu, S23 FE için aynı şeyi söylemeyeceğim. O yüzden S23 FE kağıt üstündeki verilere göre gözü kapalı önerilecek bir cihaz değil. Samsung markasından şaşmam diyip 20-25 bin TL arasında bütçesi olanlar tercih edebilir.

S23 FE'yi dün mağazadan gördüm. Uzaktan önerildiği kadar yokmuş. Yanında S23 vardı. Daha zarif, daha premium bir cihazdı. İkisi de gün boyu mağaza şarjında kalmasına rağmen S23'de ısınma yoktu, S23 FE için aynı şeyi söylemeyeceğim. O yüzden S23 FE kağıt üstündeki verilere göre gözü kapalı önerilecek bir cihaz değil. Samsung markasından şaşmam diyip 20-25 bin TL arasında bütçesi olanlar tercih edebilir.
S23 ile S23 FE arasında 10 bin TL gibi gözden kaçırılmayacak kadar büyük bi fark var. Sonuç olarak FE serisi günlük kullanımdan ziyade daha çok F/P kısmına odaklanmış bir serilir bundan ziyade tasarımsal farklar aşırı doğaldır.

S23 ile S23 FE arasında 10 bin TL gibi gözden kaçırılmayacak kadar büyük bir fark var. Sonuç olarak FE serisi günlük kullanımdan ziyade daha çok F/P kısmına odaklanmış bir serilir bundan ziyade tasarımsal farklar aşırı doğaldır.

Xiaomi 13T nasıl 5 bin TL eklemeye değer mi?

Xiaomi 13T nasıl 5 bin TL eklemeye değer mi?
Snapragon 8 Gen 1 ve Exynos 2200, özünde Dimensity 8200'den daha güçlüler ama daha sıcak çalışıyorlar ve daha çok tüketim yapıyorlar. Yani Mi13T'nin artısı bu S22&S23 FE'ye göre. Kamerada geride ama sizin için önemli değil. 5K eklemeye değmez, Poco X6 Pro'ya bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı