Max. 150 TL Bütçeye Klavye Mouse Kulaklık Önerisi

150 TL'ye çok iyi bir üçleme yapılamayabilir. Özellikle dolar bu seviyedeyken. Parça başı 50 TL dersek. CMStorm'un setini alın desem onda kulaklık yok ve fiyatı çok pahalı olmuş 150 TL gibi bir şey olmuş. Eğer Amazon'dan alma şansın varsa mutlaka yaz.

Zalman ZM-K300M Siyah USB Oyun Q Multimedia Klavye

Daha düzgün klavye bulursam konuya eklerim. Zalman kalitelidir.

Trust GXT 25 Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Kulaklığa 70 TL falan kaldı açıkçası Snopy hariç yok.

Olmadı 2. ihtimal Steelseries Sims4 Bundle GittiGidiyor'da 186866335 bu seti al mousepad'te var sana dediğim klavyeyi al hatta 50 TLlik bir klavye bile bulabilirsin ikinci el Logitechin klavyeleri var. 2. el dediğime bakma temiz oluyor. Tam modelini hatırlamıyorum. Önerdiğim set gayet güzel ama herkes kullanmak istemez o seti. :D

150 TL'ye çok iyi bir üçleme yapılamayabilir. Özellikle dolar bu seviyedeyken. Parça başı 50 TL dersek. CMStorm'un setini alın desem onda kulaklık yok ve fiyatı çok pahalı olmuş 150 TL gibi bir şey olmuş. Eğer Amazon'dan alma şansın varsa mutlaka yaz.

Zalman ZM-K300M Siyah USB Oyun Q Multimedia Klavye

Daha düzgün klavye bulursam konuya eklerim. Zalman kalitelidir.

Trust GXT 25 Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Kulaklığa 70 TL falan kaldı açıkçası Snopy hariç yok.

Olmadı 2. ihtimal Steelseries Sims4 Bundle GittiGidiyor'da 186866335 bu seti al mousepad'te var sana dediğim klavyeyi al hatta 50 TLlik bir klavye bile bulabilirsin ikinci el Logitechin klavyeleri var. 2. el dediğime bakma temiz oluyor. Tam modelini hatırlamıyorum. Önerdiğim set gayet güzel ama herkes kullanmak istemez o seti. :D
Maalesef, amazondan sipariş edemiyorum.

Bütçe tam olarak sorun değil kötü parçalar istemiyorum, uzun ömürlü gayet kullanışlı bir set istiyorum. Klavye,mouse,kulaklık ışıklı olunca bi hayli güzel oluyor.

O zaman önerdiklerimi deneyebilirsiniz. Eğer beğendiyseniz sims bundle güzele benziyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kulaklığın mikrofon testi.

Şu an piyasi tam olarak takip edemiyorum, zaten gidipte 1 hafta içinde almıyacam. Şu an A4 Tech x7 f7 mouse kullanıyorum, çok güzel bir mouse bir daha bulabilsem yine alırım. Fakat ışıkları kötü ve az menzili var.

O zaman önerdiklerimi deneyebilirsiniz. Eğer beğendiyseniz sims bundle güzele benziyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kulaklığın mikrofon testi.
Bu tarz kulaklıklar sevmiyorum açıkçası. Kaba kulaklıklardan hoşlanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı