Max 1500TL'ye F/P sistem önerisi

Bütçe
1500

Furkan Görür

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Borsa
Merhabalar dizüstü bilgisayarımı satıp 1500TL'ye kasa dizmek istiyorum. LOL falan oynuyorum ama GTA 5 gibi oyunları en düşük te dahi açacak bir kasa istiyorum.

CoD Ghost gibi hikayeli oyunları bitirmeyi seviyorum bunları da açabilecek bir kasa.

Kasalardaki donanımlar hakkında zerre bilgim yok.

İnternette hep 2000-2500TL F/P kasaları var ama 1500 TL'ye bulamadım.

Sizden ricam varsa bu bütçeye göre F/P kasa dizebilir misiniz? 1500TL'ye.

1500 liraya en fazla aşağıda dizdiğim sistemi alabilirsin.
İşlemci+Ekran kartı: AMD AM4 Ryzen 3 2200G 3.5ghz 6mb OEM Orjinal Fanlı 65w KUTUSUZ | En Ucuzu Akakçe
RAM: Crucial 8GB 2400MHz DDR4 CL17 CB8GU2400 | Trendyol
Anakart: Gigabyte Ga-a320m-h S+v+gl Ddr4 Am4 - n11.com
HDD: Seagate St3320311cs 320 Gb 3.5" 5900 Rpm 8 Mb Cache Sata 2 Hdd - n11.com
Kasa+PSU: GAMETECH Iron 300w Güç Kaynaklı Midi Tower Bilgisayar Kasası İron-300W | Trendyol
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çoğu oyunu düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.
Baksanıza PUBG bile akıcı şekilde oynanabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu dönemde böyle bir sistemi bu paraya toplamak çok zordur eğer biraz daha bekleyip hem para biriktirip hem de doların düşmesini beklerseniz daha iyi ve uzun ömürlü bir PC toplarsınız.

Bu dönemde böyle bir sistemi bu paraya toplamak çok zordur eğer biraz daha bekleyip hem para biriktirip hem de doların düşmesini beklerseniz daha iyi ve uzun ömürlü bir PC toplarsınız.
Tamamdır teşekkürler üstteki kasanın videolarına baktım kararsız kaldım
Tamamdır teşekkürler üstteki kasanın videolarına baktım kararsız kaldım. Konuyu kapatabilirsiniz
Tamamdır teşekkürler
Konuyu kapatabilirsiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı