Max 15k hazır sistem önerisi

nrywq4

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selam dostlar, okul harçlıklarımı biriktirerek 15.000 TL civarı bir para toplayıp sistem almayı düşünüyorum, aranızda öneri yapabilecek var mı? Intel AMD NVIDIA fark etmez.

XPG kasa, Exceria.

XPG kasa, Exceria.

Monitör hariç ise mükemmel bir sistem ama harçlıklarınızı birikterek alacaksanız allah bilir ne zamana o parayı toplayacaksınız. Şu an başlık açmanızın hiçbir anlamı yok.

Monitör hariç ise mükemmel bir sistem ama harçlıklarınızı birikterek alacaksanız Allah bilir ne zamana o parayı toplayacaksınız. Şu an başlık açmanızın hiçbir anlamı yok.

6.000TL var şu anda kalanı da toplayacağım Allah nasip e der ise.

Son düzenleme:
Hocam eğer okuyosan sana tavsiyem yaz tatilinde git KFC mcdonals gibi yerlerde çalış asgarî ücret veriyorlar daha güzel bir sistem toplarsın.

Hocam okuyorum ancak yaz tatiline kadar çoktan toplamış olurum zaten sistemi ayrıca 18 yaşından küçüğüm.

Hocam okuyorum ancak yaz tatiline kadar çoktan toplamış olurum zaten sistemi ayrıca 18 yaşından küçüğüm.

Hocam yaz tatilinden önce toplayabilirseniz çok güzel ama her gün fiyat artıyor bunu da biliyorsunuz değil mi?

Bir de 18 yaşından küçük olduğunuz bir şey ifade etmiyor aile izni ile öyle yerlerde çalışılıyor.

Hocam yaz tatilinden önce toplayabilirseniz çok güzel ama her gün fiyat artıyor bunu da biliyorsunuz değil mi?

Bir de 18 yaşından küçük olduğunuz bir şey ifade etmiyor aile izni ile öyle yerlerde çalışılıyor.

Hocam bana kalsa çalışırım ancak ailem izin vermez

Geri
Yukarı