Max 1800 TL'ye telefon önerisi

Letgo'dan bak telefonculardan 0 şekilde Redmi not 8 Pro bulabilirsin kesinlikle mükemmel bir telefon 1600 TL'ye bulabilirsin olmadı not 8'de gayet güzel tek farkları kamera biri 48 diğeri 64 karar senin ama çok sağlam telefonlar tavsiye ederim hayırlısı olsun inşallah.
Bu arada kaçak falan değil genelde çoğu telefoncu 11.11'de stoklayıp satıyor.

Xiaomi resmi Note 8 Pro veya Note 8 baya iyi telefonlar.
Note 8 ile Realme 5 Pro arasında kaldım hangisi daha iyi
Letgo'dan bak telefonculardan 0 şekilde Redmi not 8 Pro bulabilirsin kesinlikle mükemmel bir telefon 1600 TL'ye bulabilirsin olmadı not 8'de gayet güzel tek farkları kamera biri 48 diğeri 64 karar senin ama çok sağlam telefonlar tavsiye ederim hayırlısı olsun inşallah.
Bu arada kaçak falan değil genelde çoğu telefoncu 11.11'de stoklayıp satıyor.
O kadar ucuza redmi note 8 pro var mı ki :

Aslında ne yalan söyliyim gerçekten söylediğiniz telefon bayağı iyiymiş bende not 8 Pro için para topluyordum ancak sanırım real me 5 Pro alacağım benim size tavsiye vermem gerkirken siz bana verdiniz teşekkür ederim :D.

Aslında ne yalan söyliyim gerçekten söylediğiniz telefon bayağı iyiymiş bende not 8 Pro için para topluyordum ancak sanırım real me 5 Pro alacağım benim size tavsiye vermem gerkirken siz bana verdiniz teşekkür ederim :D.
Rica ederim :D Realme 5 pro yu bende düşünüyorum ama içime sinmedi telefondan da çok anlamıyorum - yönlerini araştırdım da bulamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı