Max. 2000 TL Telefon Tavsiyesi

Dustin

Hectopat
İthalatçı garantili Xiaomi Redmi Note 8 almayı düşünmüştüm ancak yorumlar beni korkuttu. 2. el telefon veya herhangi bir şey almaktan nefret ederim, o yüzden mümkünse sıfır telefon önerilerinize açığım. Oyun oynamam, oynasam dahi PUBG Mobile gibi oyunlar kesinlikle oynamam. Günlük kullanımda ve vakit öldürmelik mini oyunlarda kasmayacak bir telefon olsa yeterli.

Bütün bu bütçe ile açılmış konulara bu telefonu önermişsiniz :D. Oyun oynamasam dahi kamerasıda iyi olsun isterim. Bu istediklerimi karşılıyor mu acaba ? Çok anlamadığım için soruyorum telefonlardan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkemizde her ne kadar bilinmesede bu bütçede alınabilecek en iyi cihaz bana göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülkemizde her ne kadar bilinmesede bu bütçede alınabilecek en iyi cihaz bana göre.
Muhtemelen birkaç sene yeni telefon alamayacağım, en fazla 100 veya 200 TL daha koyabilirim bütçeye alabileceğimin en iyisi gerçekten bu ise alacağım. Xiamoi Redmi Note 8 (ithalatçı garantili) modelleri var Hepsiburada'da onlarda 2000 TL civarı önerir misiniz ?

Muhtemelen birkaç sene yeni telefon alamayacağım, en fazla 100 veya 200 TL daha koyabilirim bütçeye alabileceğimin en iyisi gerçekten bu ise alacağım. Xiamoi Redmi Note 8 (ithalatçı garantili) modelleri var Hepsiburada'da onlarda 2000 TL civarı önerir misiniz ?
Xiaomi Note 8 önermiyorum, hem MIUI yazılımı kötü, hem bir tanıdığım kullanıyordu, PUBG'de 20 FPS'e düşüyormuş. Aslında bütçenizi 300-400 TL daha arttırabilirseniz Realme 7 çok daha iyi olacaktır.

Xiaomi Note 8 önermiyorum, hem MIUI yazılımı kötü, hem bir tanıdığım kullanıyordu, PUBG'de 20 FPS'e düşüyormuş. Aslında bütçenizi 300-400 TL daha arttırabilirseniz Realme 7 çok daha iyi olacaktır.
Marka takıntım olmasada TCL'i ilk defa duyduğum için biraz tedirgin oldum açıkçası. 300-400 TL arttırmam mümkün değil bu parayı dahi zor topladım :).

Marka takıntım olmasada TCL'i ilk defa duyduğum için biraz tedirgin oldum açıkçası. 300-400 TL arttırmam mümkün değil bu parayı dahi zor topladım :).
Evet, öyle bir durum var. :(

Xiaomi cihazları pek önermiyorum, kağıt üzerinde ne kadar iyi gözüksede yazılım olmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor.

Geri
Yukarı