Max 2500 TL Laptop Tavsiyesi

Nigtslife

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben max 2500 TL'ye şu anki oyunları kasmadan oynatabilecek ve mümkünse beni bir 4 sene götürecek bir laptop istiyorum. Önerilerinize açığım. Bütçe eğer değicekse 300-400 TL artabilir. Bir sorum daha var. Alacağım bu PC masaüstü olarak 1500 TL'ye toplucağım PC'ye eş değer olur mu ? Olacaksa masaüstü toplarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli ki sen oyuncusun. 970m den aşağısı pek kurtarnıyor gelecek açısından. Bütçene uygun bir masaüstü topla

Belli ki sen oyuncusun. 970m den aşağısı pek kurtarnıyor gelecek açısından. Bütçene uygun bir masaüstü topla
Oyuncuyum ama genellikle cs go,payday 2,L4D2 gibi çok fazla sistem istemeyen oyunlar oynuyorum ama gta 5 açabilecek ve şimdiki oyunları mümkünse high'ta açabilecek laptop istiyorum. Tatillerde genellikle memlekete gidiyoruz ve masaüstümden uzak kalıyorum. Oralardada sıkılıyorum bilgisayarsız o yüzden laptop istiyorum. Ayrıca taşıması falan daha kolay. Ekran boyutu 15,6 olursa sevinirim. Yani açıkcası çok fazla grafik isteyen bir kişi değilim. Bana gtx860m veya gtx950m bile yeter.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı