Max 2500 TL Laptop Tavsiyesi

Dell Türkiye'de alınmaz. Alınmaması için iki sebep konu göstereyim sana.

1900 TL'ye Notebook Tavsiyesi | Technopat Sosyal

DELL Değişim Rezaleti! | Technopat Sosyal

İlk konuda özellikle Dell kullanan arkadaş neden tercih edilmemesi gerektiğini 3-4 sayfa boyunca anlattı.

Lenovo kötü bir marka değil ancak multimedya laptobu aranıyorsa Asus N serisini tek geçerim. Benzeri amaçlarla geçen sene Asus N56VZ'yi tercih ettim. Bu sene bu modeli çıkardı Asus. İçine çok güçlü bir ekran kartı da koydu. Özellikleri de şahane. Ses sistemini zaten göreceksin. Ekranı desen kaliteli. Kasası desen söylenecek laf yok.

Kısacası aradığın her şey o laptopta. Diğer forumlarda arkadaşlar istediklerini düşünmeden ellerinde ne varsa ya da para aldıkları firmaların laptoplarını önerecektir. Bu konuyu da zaten DH'den kopyala yapıştır yapmışsın. Ceza sebebi olmasına rağmen insanlar DH'de seni yanlış tavsiyelerle zehirlemesin diye ceza vermedim.

Kesinlikle Asus almalısın kasa ve parça kalitesi bakımından en iyisi Asus. Üniversite içinde iyidir çünkü o laptop sürekli seyyar gezecek gibi :)

Çok teşekkürler o zaman ASUS Alıyorum.

Kopyala-Yapıştır için kusura bakmayın ilk oraya konu açmıştım ama cevap gelmeyince buraya da aynısını açtım. Demek ki sıralamayı yanlış yapmışım. :)

Artık ASUS aldıktan sonrada sorun çıkarsa ilk nereye konu açmam gerektiğini öğrendim.

İyi Geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederiz. İyi geceler sizlere de. Dediğim gibi multimedya özellikleri açısından memnun kalacaksın. Sesine bayılıyorum ben. :) İstediğin her şeyi gerçekleştirebilecek bir ürün. Bugün alacak olsam onu alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı