Max 2500 Tl Pc Toplama

Silver Surfer

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2500 TL'ye bir pc toplamak istiyorum. Sorun şu ki konu hakkında hiç bir bilgim yok. Sistemi nasıl kuracağım falan bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler. Birkaç sorum var şimdi ben bu parçaları alacağım zaman bunu kuracak bir yer bulabilir miyim ? Bu sistem beni kaç yıl götürür ? Windows'u falan kurdurabileceğim bir yer var mı ? Kasayı Cooler Master almayı düşünüyorum fiyat çok fark eder mi ?

@Silinen üye

Vatan Bilgisayar ücretsiz montaj yapıyor, merak etme. Ekran kartını başka yerden alacağın için onun montajını sen yapacaksın.

Üstteki PCIe yuvasına takacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem sizi rahatlıkla uzun süre götürecek. Kasayı değiştirmemenizi tavsiye ediyorum.

Windows 8.1'i buradan indirip, Rufus ile kurabilirsin. 8GB Flash bellek yeterli. ;)

Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Technopat pc toplama rehberinde işlemci soğutmak için artıdan bir soğutucu daha almışlar. Gerek var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı