Max 2500TL PC toplama

Polwen

Hectopat
Arkadaşlar elimdeki PC anakarti yandı yeni PC toplamayı düşünüyorum. Elimde bir tek ekran var Max 2500 TL'ye CS GO PUBG oynayabileceğim sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Elimde kalacak sistem olmazsa iyi olur geliştirmeye açık sistem olursa iyi olur. Ayrıca 2500TL'ye laptop önerilerinizi de bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar elimdeki PC anakarti yandı yeni PC toplamayı düşünüyorum. Elimde bir tek ekran var Max 2500 TL'ye CS GO PUBG oynayabileceğim sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Elimde kalacak sistem olmazsa iyi olur geliştirmeye açık sistem olursa iyi olur. Ayrıca 2500TL'ye laptop önerilerinizi de bekliyorum.

Sıfır 1 sistem toplayacağım. Ama merak ettim. 2.ele sıcak bakar mısınız?

Ekran kartın ne? Kasan ve depolaman bulunuyor mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı