Max 81 Mbps VDSL altyapıya en iyi internet nedir?

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
TurkNet altyapi sorgulamaya girdigimde VDSL Max 81 Mbps yaziyor. Arkadaşım 130TL vermesine rağmen bixden 170 TL istiyor nedenini anlamadim ve fiyati fazla geldi. O yuzden sizden mumkunse ücretsiz kurulumu olan, taahhütsüz, kotasi olmayan ve cok fazla ping vermeyen bildiginiz internet varsa soylemenizi istiyorum. Simdiden teşekkürler.

Bütçem: Aylik 100,130

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-15-14-45-06-719_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-15-14-45-06-719_com.android.chrome.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 36
TurkNet zam kararı aldı maalesef, mecbur müşterilerine bir süre daha 130 TL'den verecekler. Yeni müşterilere 170 TL.

Altyapı varsa Kablonet, TT altyapısı ise NetSpeed veya Millenicom öneririm.

TurkNet zam kararı aldı maalesef, mecbur müşterilerine bir süre daha 130 TL'den verecekler. Yeni müşterilere 170 TL.

Altyapı varsa Kablonet, TT altyapısı ise Netspeed veya Millenicom öneririm.

Millenicom'a baktiydim ve 500TL modem fiyati + kurulum ücreti aliyor diye gordum eğer yanlissam düzeltin Millenicom'a gecmeyi dusunuyordum.
Bir de Netspeed'i inceleyecegim teşekkürler.

Millenicom'a baktiydim ve 500TL modem fiyati + kurulum ücreti aliyor diye gordum eğer yanlissam düzeltin Millenicom'a gecmeyi dusunuyordum.
Bir de Netspeed'i inceleyecegim teşekkürler.
Baktım, aşırı fazla modem ücreti, NetSpeed öneririm. Kiralanıyordu veya 300 TL idi ikisinden biriydi.

Baktım, aşırı fazla modem ücreti, Netspeed öneririm. Kiralanıyordu veya 300 TL idi ikisinden biriydi.

Millenicom ve TurkNet'te altyapi sorguladiktan sonra 81 veya 80 Mbps yaziyordu Netspeed de ise altyapınız bulunmamaktadır yazıyor? Bazı sitelerde ise port yok diyordu ben bu islerden pek anlamıyorum bir bilginiz varsa yardim eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-17-19-56-32-539_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-08-17-19-56-32-539_com.android.chrome.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 33
Millenicom ve TurkNet'te altyapi sorguladiktan sonra 81 veya 80 Mbps yaziyordu Netspeed de ise altyapınız bulunmamaktadır yazıyor? Bazı sitelerde ise port yok diyordu ben bu islerden pek anlamıyorum bir bilginiz varsa yardim eder misiniz?
Müşteri hizmetlerini arayıp onlarla konuşarak sorgulama yaptırır mısınız? Onlarda görünüyor genelde şahit olmuştum.

Yani sonuç olarak her internette modeme para vermek zorundayız diye anladim.

Taahhütlü aboneliklerde aylık taksit halinde 15-25 TL civarı kampanyanıza ek olarak alabiliyorsunuz. Ancak tavsiyem, kiracı falan değilseniz yani VDSL altyapısını uzun yıllar kullanacaksanız servis sağlayıcından almak yerine peşin fiyatlı iyi bir modem almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı