Max Payne 1 & 2 16.43₺

Oynanış videosu izledim ama net bir şey anlamadım. Zaten param sadece bir oyuna yetiyor. Kısaca anlatabilir misiniz oyundaki amaç nedir?

Bir an bundle 16 tl sandım.
Oyunlar eski ama özellikle Max Payne 2 hala oynanır. Regdoll animasyonları dışında yaşını belli etmez.
Saf TPS aksiyon oyunu arayanlar için biçilmiş kaftandır. Ayrıca hikaesi de şahanedir.
Bu zamanda çıkmıyor böyle oyunlar çıkmıyor.
Şahsen en çok bitirdiğim oyundur Max Payne 2, canım sıkılınca 1 tur bitiririm. Hatta bu yorumu yazmadan önce 1 kere daha bitirdim.
Oyun ilk çıktığında deli olmuştuk, sonrasında The Matrix modu falan aldı yürüdü.
Hala oynamayanlar varsa kesinlikle oynayın, oynattırın.

Asla eskimezler. En kötü bi sound fix bir de widescreen patch çaktınız mı valla pek belli etmiyor yaşını.
Oyunu az önce tekrar bitirdim. Steam sürümünde widescreen sorunu görmedim.
Eskiden oyunu widescreen yapsanız bile sinematiklerde görüntü 4:3 oluyor ekranın kalan kısımlarında sinematiğin rastgele bir sahnesinin kenarları titriyordu.
Eğer bahsettiğiniz sorun bu ise çözmüşler onu.

Oynanış videosu izledim ama net bir şey anlamadım. Zaten param sadece bir oyuna yetiyor. Kısaca anlatabilir misiniz oyundaki amaç nedir?
İlk oyundaki amaç Max'in karısını ve kızını öldüren katilleri bulma üzerine. İkinci oyun da Max ve Mona'nın maceralarını ve aşkını anlatıyor. Hikaye açısından ben ilk oyunu tercih ediyorum ama ikinci oyun oynaması niye ise biraz daha rahat geldi. Seçiminizi bunlara göre yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı