Wraith Max RGB 216 TL

Max biraz daha iyi olan sıcaklık konusunda testlerde öyle gözüküyor.
Çoğu kişinin kafasını kurcalayacak bir soru sormak istiyorum. 5600x'i soğutmaya yeter mi stoğa nazaran ? 3060-3060ti maximum 3070le kullanılacağını göz önünde bulundurursak ?

Çoğu kişinin kafasını kurcalayacak bir soru sormak istiyorum. 5600X'i soğutmaya yeter mi stoğa nazaran? 3060-3060 Ti maximum 3070le kullanılacağını göz önünde bulundurursak?

Stok soğutucuya göre elbet soğutur ama tabii ki kule tipi soğutucular daha iyi performans verecektir.

Çoğu kişinin kafasını kurcalayacak bir soru sormak istiyorum. 5600x'i soğutmaya yeter mi stoğa nazaran ? 3060-3060ti maximum 3070le kullanılacağını göz önünde bulundurursak ?
Yetmez. 5600X'in hakkı 240mm sıvı soğutucu veya kaliteli bir kule tipi soğutucudur.

Ben 5600X ile kullanıyorum. Snowman gibi markalar yerine Wraith Prism tercih etmiştim, iyi ki etmişim diyorum özellikle ses konusunda gayet memnunum, sessiz çalışıyor. Görüntüsü de çok hoş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu kişinin kafasını kurcalayacak bir soru sormak istiyorum. 5600X'i soğutmaya yeter mi stoğa nazaran? 3060-3060 Ti maximum 3070le kullanılacağını göz önünde bulundurursak?
Kendim Wraith Prism ve 5600X ikilisini kullanıyorum ve OC yapmayacaksan yeterli olduğunu söyleyebilirim. Kaldı ki Max modeli bir tık daha iyi soğutuyor @Rustin Cohle'un dediğine göre.

Hava akışı iyi olan bir kasada 5600X’i stok soğutucusuyla kullanmıştım. Tam yükte 80 derece oyunlarda 65-70 derece oluyordu. Wraith Max bu sıcaklıkları 10 derece aşağıya çekecektir, yani stok fanla kıyaslarsak 5600X için yeterli olur. Daha da serin çalışsın istiyorsan kesenin ağzını açman gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı