Max Payne 3 HD 5730 ile çalışır mı?

• Konuyu başlatan yidar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 2B

yidar

Hectopat
Max Payne 3 indirime girmiş arkadaşlar. Yüzde 75. Bu oyunu oynayan var mı ? Güzel mi, tavsiye eder misiniz ? Benim sistem özelliklerini yazsam kaldırır mı bilgi almam mümkün mü?

• Ekran kartım: ATI HD 5730
  • İşlemci: İ7
  • Ekran kartı:1GB
  • RAM : 4GB
  • HDD : 500 GB

Bilgisayarımın markası ASUS N61JQ Laptop. Bir de Max Payne 1-2 Windows 7'de çalışıyor mu ? Şimdi indirimde, bu sebeple yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu oynadım, bitirdim. Oyunun uzunluğu pek içimi açmadı ama Max Payne sonuçta bu. Grafikleriyle ve kendi yapısıyla beni kesinlikle etkiledi. Multiplayer modu da zengindi, hoşuma gitti. 2012'nin en iyi oyunlarından bana göre.
Bilgisayarınızın bu oyunu kaldıracağını düşünüyorum. Intel Onboard ile dahi açabilenler varmış. Açmayacak kadar kötü bir sisteminiz yok. Rahat kaldırır diye düşünüyorum.
Max Payne 2'yi Windows 7'de oynadım ;fakat birinci oyununu oynamamıştım Windows 7'de. Muhtemelen açar. Half-Life'tan tutun NFS 2'ye kadar açabiliyorsunuz zaten Windows 7'de.

Oyunların bilgisayarınızda çalışıp çalışmayacağını ve performansını bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements sitesinden yararlanmanızı, NotebookCheck sitesini sürekli takip etmenizi, Youtube'dan bilgisayarınızın veya ekran kartınızın modelini yazarak oyun adıyla beraber birçok oyun testine ulaşabilirsiniz.

Oyunu oynadım, bitirdim. Oyunun uzunluğu pek içimi açmadı ama Max Payne sonuçta bu. Grafikleriyle ve kendi yapısıyla beni kesinlikle etkiledi. Multiplayer modu da zengindi, hoşuma gitti. 2012'nin en iyi oyunlarından bana göre.
Bilgisayarınızın bu oyunu kaldıracağını düşünüyorum. Intel Onboard ile dahi açabilenler varmış. Açmayacak kadar kötü bir sisteminiz yok. Rahat kaldırır diye düşünüyorum.
Max Payne 2'yi Windows 7'de oynadım ;fakat birinci oyununu oynamamıştım Windows 7'de. Muhtemelen açar. Half-Life'tan tutun NFS 2'ye kadar açabiliyorsunuz zaten Windows 7'de.

Oyunların bilgisayarınızda çalışıp çalışmayacağını ve performansını bilmiyorsanız ve merak ediyorsanız Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements sitesinden yararlanmanızı, NotebookCheck sitesini sürekli takip etmenizi, Youtube'dan bilgisayarınızın veya ekran kartınızın modelini yazarak oyun adıyla beraber birçok oyun testine ulaşabilirsiniz.

Öncelikle teşekkür ederim. Steam'de çok uygun indirim oldu. 2 saatte en çok satanlarda 2 sırada ve de 2 günlük indirimde. Sanırım almaya değer sizin yorumunuza göre. Bir de Youtube'de nasıl arama yaptıracağım yardımcı olur musunuz kaldırıp kaldırmayacağını. Son olarak bu oyunun satışı nerelerde merak ettim.

Zaten NotebookCheck ve Youtube yazarken yazıların üstlerine linklerini ekledim. Yazıya tıklarsanız görürsünüz zaten ben aratıp linkini alıp yapıştırdım yani :) Oyunu Steam üzerinden almanızı öneririm. %50 ile %75 arasında indirimleri var çok iyi fırsat. Özellikle GTA IV + EFLC almak isterseniz de sadece 7.99$ yarın almayı düşünüyorum ben.

Zaten NotebookCheck ve Youtube yazarken yazıların üstlerine linklerini ekledim. Yazıya tıklarsanız görürsünüz zaten ben aratıp linkini alıp yapıştırdım yani :) Oyunu Steam üzerinden almanızı öneririm. %50 ile %75 arasında indirimleri var çok iyi fırsat. Özellikle GTA IV + EFLC almak isterseniz de sadece 7.99$ yarın almayı düşünüyorum ben.
Evet Steam üzerinden alacağım ama karar veremedim. Siz Max Payne'i Steam'den mi aldınız ?

- - - Güncellendi - - -

Sizin dediğiniz oyun 7.99$ değil 14.99 dolar bilginiz olsun.

Yok, Windows 7'de çalışmıyor, Windows 8 kurmanız lazım. Ne demek Windows 7'de çalışıyor mu? Oyun zaten Windows 7 için yapılıyor...

Max Payne 1-2 Windows 7'de çalışır mı diye yazmıştım sanırım yanlış anladınız. Max payne 3 için sormadım ki çalışıp çalışmadığını. Max peyne 3 oynadınız mı beğendiniz mi onu sordum Recep bey.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı