Max Payne 3 introdan sonra kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ftlX0

Kilopat
RAM
16 GB 3200 MHz Gskill DDR4
Ekran kartı
RX 580 8 GB
Anakart
Asus A320m-K
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
Önceden 2 kere oynadım bu 3. olacaktı. Ama introya kadar geldikten sonra atıyor dosya doğrulaması falanda yaptım yine kapanıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir bu?

Öyle bir sorun değil ama açık kapalı denedim.

Anladım biraz daha bakayım internette bulursam dönerim kolay gelsin size.

İnternette bir şey buldum ancak tam emin değilim işe yarayacağından gene de isterseniz deneyin. "documents>rockstar games>maxpayne 3>graphics.xml'e gidin burada "graphics.xml" dosyasını not defteri ile düzenleyin ve çözünürlük değerini tercih ettiğiniz şekilde değiştirin ve Direct X'i 11 veya 12 olarak değiştirin"
Birisi teşekkür etmiş başka biri oyunda DX12 bile yok demiş. Deneyip denememek size kalmış umarım işe yarar. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Anladım biraz daha bakayım internette bulursam dönerim kolay gelsin size.

İnternette bir şey buldum ancak tam emin değilim işe yarayacağından gene de isterseniz deneyin. "documents>rockstar games>maxpayne 3>graphics.xml'e gidin burada "graphics.xml" dosyasını not defteri ile düzenleyin ve çözünürlük değerini tercih ettiğiniz şekilde değiştirin ve Direct X'i 11 veya 12 olarak değiştirin"
Birisi teşekkür etmiş başka biri oyunda DX12 bile yok demiş. Deneyip denememek size kalmış umarım işe yarar. İyi Sosyaller.

Deneyeyim zarar gelmez. Teşekkür ederim.

Deneyeyim zarar gelmez. Teşekkür ederim.
İşe yaramadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı