Çözüldü Max Payne 3 introdan sonra oyun kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Boss0

Centipat
Max Payne 3'ü 4 gün önce sorunsuz bitirdim, bugün zor modda bir daha oynayayım dedim ama yeni oyun dedikten sonra gelen Intro'da Max'in rakı masasına gelip içki koyduğu sahnede oyun hata vermeden kapanıyor. Sistemim yetiyor sorunsuz bitirdim ama niye böyle yaptı anlamadım, tüm sürücülerim güncel nasıl çözebilirim?

Çözüm
Korsan oyunun dosya bütünlüğünü nasıl doğruluyorsunuz acaba? Ayrıca daha önce bu oyunu oynadığınızdan emin misiniz? Rapora göre HD 2600 Pro ekran kartınız var ve oyunun minimum gereksinimi HD 3400 olarak geçiyor. Oyunu 5 FPS olarak mı bitirdiniz? Bunu anlamış değilim.

Yine de dilerseniz ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp varsa güncel sürücü kurabilirsiniz. Yoksa da Windows Update kuracaktır. Yine çalışmazsa oyunun orijinalini satın alabilirsiniz.

FitGirl Repack'de dosya doğrulama mevcut, bozuk ya da eksik dosya olduğunda gösteriyor. Evet doğru elimde HD 2600 var ve bununla rahatça birçok oyun oynadım; Outlast2(20FPS), ETS 2(27FPS), Max Payne3(40-50FPS) vb.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim, sorunu oyunun kayıt dosyalarını silip sıfırlayarak çözdüm. Neden bilmiyorum ama oyunu tamamen bitirince üstüne yeni kayıt açtığımda dediğim yerde donuyor, sanırım sistemimle alakalı bir problem. Bu tür sorunları orijinal aldığım oyunlarda da yaşıyorum.
@Enes3078 Bunu deneyin. Etiketlediğim kişi yardımcı olacaktır.

Korsan yani. Moderatör onay verdiğine göre yardım etmekte sorun göremiyorum.

Kayıt dosyalarında sorun olabilir. Silip tekrar deneyin. Dosya kalıntılarını da temizlemeyi unutmayın.

Bir diğer çözüm olarak da graphics.xml dosyasını silmek olduğunu söylemişler. Silmeden önce yedeğini almayı unutmayın.

Kayıt dosyalarında sorun olabilir. Silip tekrar deneyin. Dosya kalıntılarını da temizlemeyi unutmayın.

Bir diğer çözüm olarak da graphics.xml dosyasını silmek olduğunu söylemişler. Silmeden önce yedeğini almayı unutmayın.

Sildim her şeyi ama yine olmadı. Sanırım tekrar indircem gibi gözüküyor durum.
@Enes3078 Bunu deneyin. Etiketlediğim kişi yardımcı olacaktır.

Dediğinizi yaptım bakabilirsiniz dosyaya Logfile
Oyunun save dosyalarının olduğu klasörü bulamadım bu arada yardımcı olabilecek varmı?

Son düzenleme:
Yapmıştım fakat bozuk dosya çıkmadı sorun hala devam ediyor.

Korsan oyunun dosya bütünlüğünü nasıl doğruluyorsunuz acaba? Ayrıca daha önce bu oyunu oynadığınızdan emin misiniz? Rapora göre HD 2600 Pro ekran kartınız var ve oyunun minimum gereksinimi HD 3400 olarak geçiyor. Oyunu 5 FPS olarak mı bitirdiniz? Bunu anlamış değilim.

Yine de dilerseniz ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp varsa güncel sürücü kurabilirsiniz. Yoksa da Windows Update kuracaktır. Yine çalışmazsa oyunun orijinalini satın alabilirsiniz.

Geri
Yukarı