Max Payne 3 neden PS4'e çıkmadı?

İyi bir satış elde etmemiş olabilir(firmanın gözünde) tam sev ya da nefret et oyunu, ben nefret eden taraftanım, neden derseniz 1. ve 2. oyunun hızlı oynanışının ardından kağnı gibi hareket eden bir karakteri kontrol etmek bana zulüm geldi.

Ama eski oyunları çıkardı mesala manhunt 2003 yılında çıktı o zaman da PS4 de yoktu.

Rockstar değil Sony yapıyo onu, PS store açıklamasını okursan PS2 sürümünü upscale ettik yazıyo yani Rockstar işi remake gibi değil geriye dönük uyumluluk yerine tekrar satıyoruz gibi.

Çıktığı sene oynamıştım GTA 5 grafiklerinde bir oyundu. 1-2 kadar etkili olmasa da keyiflik oyundu.

Normalde çıkarması lazımdı ama o dönemki yapmadılar sonradan dahil etmediler.

Büyük ihtimalle o zamanlar iyi satmadı (en azından konsollar için) onlarda PS4'e çıkarmakla uğraşmak istemediler diye düşünüyorum Manhunt, bully, GTA Trilogy gibi oyunlar iyi sattığı için çıkarmış olabilirler diye düşünüyorum ki zaten bu söylediğim oyunlar PS4 versiyonuna göre düzenlenmiş değiller PS2 versiyonlarını çalıştırıyorsunuz.

Çıktığı sene oynamıştım GTA 5 grafiklerinde bir oyundu. 1-2 kadar etkili olmasa da keyiflik oyundu.

Normalde çıkarması lazımdı ama o dönemki yapmadılar sonradan dahil etmediler.
1 ve 2 kadar etkili değil katılıyorum size ben severim 3.oyunu ps4 çıkmasınıda isterdim şuan ps storede sadece 1.oyunun olması beni üzüyor max payne hatrı için aldım 1.oyunu arada girip oynuyorum

Büyük ihtimalle o zamanlar iyi satmadı (en azından konsollar için) onlarda PS4'e çıkarmakla uğraşmak istemediler diye düşünüyorum Manhunt, bully, GTA Trilogy gibi oyunlar iyi sattığı için çıkarmış olabilirler diye düşünüyorum ki zaten bu söylediğim oyunlar PS4 versiyonuna göre düzenlenmiş değiller PS2 versiyonlarını çalıştırıyorsunuz.
Hocam 3.oyun 5 milyon satmış önceki 1 ve 2 oyuna göre satışı gayette iyi

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı