Max Payne 3 oynarken epilepsi krizi geçirmek

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Bu kültleşmiş oyunu bir oynayayım dedim 2 saati geçkindir oynuyorum her girişimde 15 dk oynayıp çıkıyorum. Oyun sürekli saçma sapan ışık efekleri disko ışıkları, patlamalı çatlamalı ışıklar, renk kaymaları, renk patlamaları yapıyor. Ara sahnelede olmasını geçtim oyun içine kadar devam ediyor. Bu normal mi arkadaşlar biri söylesin epilepsi krizi geçirdim.

Yemin ederim az kaldı sileceğim oyunu, her ne kadar Max'in alkolik karakterini bize yansıtmak istesede 2 saat oynama süresinden sonra o kadar bölüm geçtim devam etmesi saçma geldi.
Mekanik ve grafiksel açıdan çok hoş bir oyun olsa da senaryosu berbat. Ne alaka saçma sapan kişilerin korumalığını yapıp karısını kızının peşinden kendimizi paralıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod yapımcıları epilepsi hastaları için mod yapmışlar; efektlerin azaltılması, ışıkların kısılması gibi epilepsi tetikleyici unsurları azaltmışlar. Modları biraz araştırsan işine yarayabilir.

Mod yapımcıları epilepsi hastaları için mod yapmışlar; efektlerin azaltılması, ışıkların kısılması gibi epilepsi tetikleyici unsurları azaltmışlar. Modları biraz araştırsan işine yarayabilir.
Ya zaten mutlaka bir şey yapılmış olması lazım çünkü oyunu oynayan bilir absürt derecede abartmışlar bu çat pat ışık renk efektlerini. Teşekkür ederim bilgi için bilmiyordum. Epilepsi hastası değilim bu arada sadece aşırı rahatsız oldum.
Epilepsi hastası zaten 1. bölümü geçemez. Hele ki Klüpte olduğumuz bölümde heralde bayılırdı.

Geri
Yukarı