Max Payne Remake, 1. ve 2. oyunu tek bir oyun hâlinde sunacak ve büyük bir iş olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Max Payne Remake çıktığında hem 1. oyun hem 2. oyun tek parça hâlinde sunulacak ve Max Payne Remake'i alıp oynadığınızda hem 1. oyun hem 2. oyunu deneyimlemiş olacaksanız. Max Payne 2'nin çok kısa sürdüğünü düşünürsek(Ben 4,9 saatte bitirmişim) ve Max Payne 1'in de yine 10 saatten kısa(Ben 8,9 saatte bitirmişim) olduğunu düşünürsek tek bir oyun olarak sunmaları normal. Hem de Max Payne 1 ve 2'yi daha güzel bağlarlar. Malum orijinal oyunlardaki bağlantı şekli çok iyi değil.
Olması gerektiği gibi oyunlar günümüz standartlarına hem oynanış hem grafik hem de hikâye olarak uygun olacak. Yani baştan savma ve para koparma amaçlı dandik bir Remake(Örnek Last of Us Part 1) olmayacak.

Söylenene göre Rockstar Games çatısı altında yapılacak(Zaten Max Payne'in haklarına Rockstar Games sahip yani Rockstar olmadan Max Payne Remake yapamazlar) ve sadece yeni nesil konsollar + PC'ye çıkacak.

Steam'ci tayfaya:
Max Payne bir Rockstar markası olduğu için Alan Wake 2'nin aksine Epic Games özel olmayacaktır muhtemelen.

Kaynak:

Max Payne 1 ve 2'nin yeri farklı ya. Umarım Mafia Definitive Edition gibi grafikleri günümüze çok sağlam uyarlanır da tekrar oynarız.

2025 öncesi gelmez, geçen sene duyurulmuştu.
Daha Alan Wake 2 bile çıkmadı. O yüzden 2025 bile iyi bir tarih olabilir.
Umarım yakın bir süre de geçer. Rockstar'ın GTA Trilogy'den sonra ders çıkarttığını düşünüyorum. Geçenlerde Max Payne 1'i almıştım umarım eski GTA oyunları ve Max Payne 2'de satışa konulur.
Bu Remake'i direkt olarak Remedy yapıyor hocam. Rockstar sadece Max Payne'in haklarına sahip diye adı geçen bir şirket.

Muhtemelen GTA VI'dan sonra çıkacaktır. 2027'den önce beklemiyorum. Onun dışında konuda yer alan haber çok iyi, saf bir çizgisel aksiyon-üçüncü şahıs nişancı oyunun gelebileceği en iyi noktan olan ilk iki Max Payne oyunu yeni nesil teknolojisiyle ve iki oyunu birbirine daha güçlü bağlayacak şekilde karşımıza çıkacak. Umarım beklediğimiz gibi olur.

Max Payne Remake çıktığında hem 1. oyun hem 2. oyun tek parça hâlinde sunulacak ve Max Payne Remake'i alıp oynadığınızda hem 1. oyun hem 2. oyunu deneyimlemiş olacaksanız. Max Payne 2'nin çok kısa sürdüğünü düşünürsek(Ben 4,9 saatte bitirmişim) ve Max Payne 1'in de yine 10 saatten kısa(Ben 8,9 saatte bitirmişim) olduğunu düşünürsek tek bir oyun olarak sunmaları normal. Hem de Max Payne 1 ve 2'yi daha güzel bağlarlar. Malum orijinal oyunlardaki bağlantı şekli çok iyi değil.
Olması gerektiği gibi oyunlar günümüz standartlarına hem oynanış hem grafik hem de hikâye olarak uygun olacak. Yani baştan savma ve para koparma amaçlı dandik bir Remake(Örnek Last of Us Part 1) olmayacak.

Söylenene göre Rockstar Games çatısı altında yapılacak(Zaten Max Payne'in haklarına Rockstar Games sahip yani Rockstar olmadan Max Payne Remake yapamazlar) ve sadece yeni nesil konsollar + PC'ye çıkacak.

Steam'ci tayfaya:
Max Payne bir Rockstar markası olduğu için Alan Wake 2'nin aksine Epic Games özel olmayacaktır muhtemelen.

Kaynak:

Hocam sorması ayıptır 4 saat 90 dakikada nasıl bitirdiniz?

Geri
Yukarı