Max Payne Remake, 1. ve 2. oyunu tek bir oyun hâlinde sunacak ve büyük bir iş olacak

4 saat 90 dakika değil hocam. 4 saat 55 dakika oluyor o süre. Steam'in sayacı öyle işliyor. İlk oyunla 2. oyunu arka arkaya oynamıştım. O yüzden mekaniklere vs. aşina olunca çabuk bitti oyun.
Sağolun hocam anladım:)

Oyun yeni nesil konsollara ve PC platformuna gelecek.
Güzel haber!🔹remedy, bir süredir geliştirdiği Max Payne 1 ve Max Payne 2 oyunlarının yeniden yapımlarını aynı anda çıkaracaklarını açıkladı. PS5 için geldiğini biliyoruz, çıkış tarihi ise henüz belli değil. Efsane serinin yeni versiyonunu görmek için sabırsızlanıyorum ve geliştirici koltuğunda orijinal oyunlarda olduğu gibi yine remedy var. Bu da güzel bir artı.

⚡️Ayrıca remake versiyonlarda Control'de kulllanılan "northlight" motoru kullanılıyor. Control hem görsel hem fizik açısından gayet başarılı bir oyundu.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem gereksinimleri açıklandı mı?

Hayır. Daha fiyat ve çıkış tarihi bile belli değil. Elimizde tek ipucu Sam Lake'in söylediği "Çok dev ve uzun bir proje olacak. Yıllar sonra karşımızda olabilir." sözü.

Hocam daha yeni duyuruldu ama bence 1 aya kalmaz açıklanır tahminen 1660 üstü bir PC ile orta ayarlarda oynanır.
Hocam oyun 3 yıl önce duyuruldu.

Hocam oyun 3 yıl önce duyuruldu.

3 yıl önce duyuruldu ama proje için bu kadar adam arıyorlar hala?

Screenshot_4.jpg

Geri
Yukarı