Maximum 250 TL Kulaklık Tavsiyesi

Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 250 TL var fakat iki kulaklık arasında kaldım.
Asus Cerberius ile Logitech G230
Arasında kaldım Mikrofonları kafama takılan noktaları kullanan arkadaşlar varsa açık bir şekilde öneride bulunabilirse sevinirim onun dışında bu iki kulaklık harici 250 ye varsa tavsiyelerinizi bekliyorum acil bir biçimde alınca fotoğraflarını konu altına koyarım.....

(Yarın kalkar kalkmaz kulaklığı almaya gideceğim vatana.....)

Amazon.com dan HyperX Cloud kulaklığı 236 TL ye getirttim gayet memnunum. Kısa sürede incelemesinide paylaşacağım. İllede Vatan demiyorsan düşün derim

Amazon.com dan HyperX Cloud kulaklığı 236 TL ye getirttim gayet memnunum. Kısa sürede incelemesinide paylaşacağım. İllede Vatan demiyorsan düşün derim
Usta Amazondan Daha Önce Alışveriş Yapmadım :/ Şu Sürelikde Yapmaya Niyetim Yok :/

Kesinlikle Steelseries Siberia V2.
Tavsiyeni Göz Önünde Bulunduruacağım Şu An Teknosada 250 lira bütçem Yetiyor... İncelemelerine Gö Atıcağım....

Bunlar Dışında Başka Önerisi Olan Varmı Veya Şu Cerberius Veya G230 Hangisi Sorumun Yanıtını Bilgili Kulanımlı Bir Arkadaş Yazarsa Çok Sevinirim En Yakın Seçenek Onlar....

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı