Maximus V Gene Windows 8 Driver yükleme

Emre Bulut

Hectopat
Arkadaşlar windows 8'e geçiş yapacağım. Oyun performansı olarak yüklemem gereken driver ve programlar nelerdir ?
Sistem;

• Asus GTX680 DCU II Top
  • Asus Maximus V Gene
  • i5 3570k
  • 128 GB Ocz vertex 4 SSD

Güncel olarak neler yüklemeliyim ?
Windows 8 otomatik olarak en güncel driverları kuruyormu ?

BIOS güncel değil sanırım, Windows 8 kurduktan sonra BIOS'u da güncellemek istiyorum. Çok fazla bilgim olmadığı için size sorayım dedim. Asus Maximus V Gene ile ilgili konu varmı ? Buradan indirip USB belleğe attım. Yonga setini de burdan güncel bir şekil de indiririm formattan sonra. ASUSTeK Computer Inc. -Support- Drivers and Download MAXIMUS V GENE

Edit: Asus update programı kullanarak güncelliyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu ona gerek yok arkadaşlar bu BIOS işini çok abartıyonuz. Bak ne yapacaksın söyleyeyim. Güncel BIOS'u indireceksin. Sonra Bilgisayarım'dan C sürücüsüne 1 diye bir klasör açacaksın ( maksat dosya başa gelsin). Sonra rar'dan çıkan BIOS ROM'unu bu dosyaya atacaksın. Bilgisayarı yeniden başlat deyip açılmadan önce ASUS ekranında DEL'e basıp BIOS'a gireceksin. Tools sekmesinden açıp oradan EZ Flash 2 kısmına gel, oradan C sürücüsü ardından 1 diye adlandırdığımız klasörü açıp ROM'u seç ve onayla. Sonra çabucak yapacak. Bu kadar korkmayın, şu ana kadar kimse BIOS update yaparken bilgisayar yakmadı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı