Maximus viii hero açılırken ve kapanırken çıt sesi

Onur Bozcu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemi yeni topladım. Ama bir sorunum var. Pc açılırken ve kapanırken her defasında duyulacak yükseklikte bir çıt sesi geliyor. Kasa fanlarından, işlemci soğutucusu fanından veya ekran kartından gelmiyor. Sanki mosfetlerin olduğu yerden geliyor gibi geldi bana. Ama emin değilim. Bu ses nedir? Yardım eder misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorun bende de var bugün aldım parçaları.İşlemci olarakta 6700k var. Ram 8gb 2666. Açılışta çıt sesi geliyor bir sure sonrasında. Sorun varmı veya normal birşey mi merak ettim doğrusu..

Aynı sorun ikinizde de varsa o şey sorun değildir. Olması gereken bir şey yapıyor sistem bence. Kart çok donanımlı, bir özelliktir diye düşünüyorum. (Tahmin. )

windows ekranı gelince birde kapat a basınca bu ses geliyor. onun dışında bir sorun yok. Birde geforce experince açılmıyor şu ara, bende mi sorun var ki? 359.00 sürümü yüklü

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı