Maydanoz suyu nasıl tatlı hale getirilebilir?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
İdrar yolu enfeksiyonuyla başım yoğun bir şekilde belaya girdi. İlaç kullanıyorum ama takviye olarak maydanoz suyunun bu hastalığa bayağı iyi geldiğini öğrendim. Az önce tencereye limon, maydanoz attım yaptım ama içerken az kalsın kusacaktım.

Rig suyu gibi kokusu bile adamın uykusunu kaçırıyor. Ben bu işlerden anlamam ama en azından bu maydanoz suyunu tatsız hale nasıl getirebilirim? Sirke, zencefil vesaire işe yarar mı?

Hocam yolları düzelteyim derken mideyi bozacaksın. Çok bir şey karıştırma bence. Hatta ilaç kullanıyorsan ek bir şeyler alma kafana göre. Farazi konuşuyorum ama ilacın etken maddelerini sönümleyici bir etki yapmadığını kesin olarak nereden biliyoruz?
Doktorunuza danışın bana kalırsa.

Hocam yolları düzelteyim derken mideyi bozacaksın. Çok bir şey karıştırma bence. Hatta ilaç kullanıyorsan ek bir şeyler alma kafana göre. Farazi konuşuyorum ama ilacın etken maddelerini sönümleyici bir etki yapmadığını kesin olarak nereden biliyoruz?
Doktorunuza danışın bana kalırsa.
İlaç dediğim Purinol hocam. Zaten ilaçla birlikteden kastım ilaçtan 2 3 saat sonra içmek. Şu an epey işe yaradı bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı