Mazda 323 hb 1989-1994 alınır mı?

Evet Hocam. Annem Kullanıyor Mazda 2'yi ve minik bir dikkatsizlik sonucu sağ sinyal camı kırıldı 10 15 TL'lik bir şey sandım orijinal bayiye gittim 150 TL dediler sonra yaptırmamaya karar verdim :)
Araç 2 yıldır bizde babamda bir Mazda düşkünlüğü var güzelinden bulunca almıştık ben kullanıyorum artık hep. Aldığımızdan beri yok denge yatağı, amatisör, amatisör başlığı değişmedik parçası kalmadı orijinalleri tekrar tazeledik. Biraz da tuzlu olunca fiyatlar hani insan sinirleniyor ama o kırmızı ışıkta yanına 2008 model bi Astra durur, Fiesta durur, Courier falan durur 99 model arabayla adamı tokatlarsın o hissi mükemmel araç DOHC motor 3500 devirden sonraki hızlanmasını çok seviyorum.

Araç 2 yıldır bizde babamda bir Mazda düşkünlüğü var güzelinden bulunca almıştık ben kullanıyorum artık hep. Aldığımızdan beri yok denge yatağı, amatisör, amatisör başlığı değişmedik parçası kalmadı orijinalleri tekrar tazeledik. Biraz da tuzlu olunca fiyatlar hani insan sinirleniyor ama o kırmızı ışıkta yanına 2008 model bir Astra durur, Fiesta durur, Courier falan durur 99 model arabayla adamı tokatlarsın o hissi mükemmel araç DOHC motor 3500 devirden sonraki hızlanmasını çok seviyorum.

Aracın Bir Beklenti dışarıdan vermeyip can alması. Mükemmeldir Hocam.

HB değil de sedanı gerçekten güzel. Bütçe 60 binse neden 1989-1994 model araçlara bakıyorsunuz?

Hocam ben eski arabaları sevdiğimden o tarz yıllarda çıkan arabalara bakıyorum
HB değil de sedanı gerçekten güzel. Bütçe 60 binse neden 1989-1994 model araçlara bakıyorsunuz?

Hocam ben eski arabaları sevdiğimden o tarz yıllarda çıkan arabalara bakıyorum
Hocam önce arabanın markası yılı önemli değilse Fiat linea kesinlikle güzel araç.
Yazılım attırılırsa performanslıda bence 3 ay kullandım. 2010 model kullandım 2011 de olabilir.

Hocam benim için önemli olan tasarımı ve o arabanın tasarımı hiç hoşuma gitmiyor o yüzden direkt elemiştim o arabayı ama tavsiyeniz için teşekkürler

Arkadaşlar, yakında 18'e gireceğim bende araçlara falan bakıyorum, Mazda 323 hb 1989-1994 hoşuma gitti gerek görünüşü gerek japon oluşu gerek önü 240SX'e benzemesi beni açıkçası içine çekti :D. Tavsiyeleriniz neler olur? Bütçe maksimum 60bin TL.
Hasarsızsa çok iyi bizdede 2006 Mazda 3 var 100.000 km'de hala gerçekten dayanıklı bir araba daha sunroof dışında araçta hala herhangi bir deforme yoktu.(Öyle bir anlattım ki araba satılık gibi oldu. 🤣 )

Her ne kadar mazda olsada artık yaşlanmış 30 senelik bir araba. Masrafıyla uğraşırım parçasını bulurum ustasını bulurum gibi uğraşlara maceralara girmek istersen güzel bir seçim olacaktır. 👍

Sana 1.4 tdci fiesta bakmanı öneririm. 2002-2008 kasa.

Her ne kadar mazda olsada artık yaşlanmış 30 senelik bir araba. Masrafıyla uğraşırım parçasını bulurum ustasını bulurum gibi uğraşlara maceralara girmek istersen güzel bir seçim olacaktır. 👍

Sana 1.4 tdci fiesta bakmanı öneririm. 2002-2008 kasa.
Emin ol bahsi geçen arabalar önerdiğin arabalardan az arıza yapıyordur. :)

Mazda 323 hb benim çok hoşuma gidiyor o kapaklı farlar falan iç dizayn porshe mühendisi yapması kokpit bölümünü hayalimdeki araba para biriktirip almak istiyorum Tofaş alacağıma bunu alırım Tofaş'la kıyaslanamaz bile. Ama parça konusunda bir şey diyemem.

Herkes başka aracı önermiş. Bence güzel bir seçim olur. Birincisi çürümesi zor olan ve cidden kaliteli bir araç. Sorunlarına gelirsek 323 HB BG kasalarda olan 1.6 tek eksantrikli 16v motor ekonomik bir motordur ama performanslı değildir. Bütçeniz iyi olduğu için bence aracın yürürüne para harcayabilirsiniz. İyi bir Japon araçları modifiye eden bir yerde o araca Mazda'nın 1.8 16 DOHC motoru konulur ve elektrik tesisatı halledilir. Mazda Lantis şanzıman oranları daha uzun olduğu için o şanzıman tercih edilebilir. Frenleride ana merkezi büyüterek ve arka kampanalardan diske geçerek, daha büyük kaliper ve disklere geçerek iyileştirebilirsiniz. Bunun haricinde araçlarla haşırneşir ve iyi anlıyorsanız bence ABS motorunu ve beynini değiştirin derim. Orijinal ABS'li modellerin ABS'si çok yavaş çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı