Epic Games MB: Bannerlord 280 TL!

Şahsen bu oyuna ben bu parayı vermeyip Torrent olarak indirirdim. Bakın korsan savunan bir insan değilim nefret ederim ama bu oyuna 280 vermem.

Burada bir yanlışlık yok zaten. Fiyatları bu hale getirenler utansın. Korsan kullanıma karşı değilim. Eskiden bende bol bol korsan oyun indirdim ancak sonrasında param olduğu zaman korsan olarak oynadığım oyunları Steam üzerinden satın aldım. Umarım bir gün fiyatlar olması gereken seviyeye iner.

Orası öyle tabii ama Full DLC alsan indirim zamanı bile bayağı tutuyor. Tmp de geçen 400 saat toplam ise 1K ETS saatim vardır. Ama gidip de şu an Full DLC ben almam. Bence şu anki fiyatını hak etmiyor. Neyse konuyu çok da dağıtmayalım.
Kesinlikle hak etmiyor. Ben Full tüm DLC'ler demedim aslında bazı hoş DLC'ler alınabilir. 30 TL'lik olanlar 15 TL şuanda onlardan modifiye DLC'leri alınabilir belki.

Burada bir yanlışlık yok zaten. Fiyatları bu hale getirenler utansın. Korsan kullanıma karşı değilim. Eskiden bende bol bol korsan oyun indirdim ancak sonrasında param olduğu zaman korsan olarak oynadığım oyunları Steam üzerinden satın aldım. Umarım bir gün fiyatlar olması gereken seviyeye iner.
Ben ineceğini düşünmüyorum maalesef.
Şuan tek dileğim daha da artmaması. Ben Dying Light oyununu DLC'ler ile 14 TL'ye almıştım şuan DLC'li paket 558 TL olmuş rezillik. Aldığım çoğu oyunun fiyatları artmış önceden iyiki almışım diyorum.

Ben ineceğini düşünmüyorum maalesef.
Şu an tek dileğim daha da artmaması. Ben Dying Light oyununu DLC'ler ile 14 TL'ye almıştım şu an DLC'li paket 558 TL olmuş rezillik. Aldığım çoğu oyunun fiyatları artmış önceden iyi ki almışım diyorum.

Left 4 Dead'i 3 TL 70 kuruş'a düştüğü zaman almıştım. Şimdi indirimsiz fiyatı 105 TL, gerçekten düşecek gibi durmuyor. Ama kesinlikle artacak gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı