Epic Games MB: Bannerlord 280 TL!

Böyle bir oyuna 280TL artık çok değil. Zaten şu an çıkan eli yüzü düzgün büyük oyunlar kaç paralara satılıyor. Türü sevenlerin zam gelmeden kaçırmaması gerek bence.
Beam.Ng Drive
Forza Horizon 4
Indirimden ETS 2 + DLC'ler
Detroit become human
Crysis Remastered Trilogy

Bu oyunu alacağıma alabileceğim daha iyi seçenekler.

Şu dandik oyuna 280 vereceğime daha iyi olan birçok oyun alırım mis gibi.

Türün seveni için benzeri bulunamayacak bir oyun. Oyuncuya büyük bir özgürlük ve güzel bir savaş sistemi sunuyor. En büyük eksikleri yetersiz diyaloglar ve yetersiz diplomasi, yine de bu oyuna dandik demek büyük haksızlık olur.

Türün seveni için benzeri bulunamayacak bir oyun. Oyuncuya büyük bir özgürlük ve güzel bir savaş sistemi sunuyor. En büyük eksikleri yetersiz diyaloglar ve yetersiz diplomasi, yine de bu oyuna dandik demek büyük haksızlık olur.
Ya aslında kendim için söylemiştim kusura bakmayın. Ben genelde grafik konusunda iddialı gerçekçi ve eğlenceli oyunları severim.

Ya aslında kendim için söylemiştim kusura bakmayın. Ben genelde grafik konusunda iddialı gerçekçi ve eğlenceli oyunları severim.

Kendi yaptıkları motoru kullanmak yerine Unreal Engine veya Unity kullansalar çok daha kaliteli grafiklere sahip olabilirdi belki oyun, ancak kendi yaptıkları motoru kullandıkları için hem grafikler üst seviye olmadı hem de oyun yapımı uzun sürdü. Keşke sağlam grafikler ve düzgün mimiklere sahip NPC'ler olsaydı oyunda. Kralından sultanına herkes torbacı gibi gözüküyor.

Beam. Ng Drive.
Forza Horizon 4
Indirimden ETS 2 + DLC'ler.
Detroit Become Human.
Crysis Remastered trilogy.

Bu oyunu alacağıma alabileceğim daha iyi seçenekler.

Tamam da türler çok farklı sen MB tarzı oyun seven adama git Forza al diyemezsin ki. Ben olsam ben de senin saydıklarını tercih ederdim ama bu türde bu fiyata bu kalitede başka oyun yok şu an.

Bu arada ETS 2 şu an 300TL indirimlerde %75 indirim olsa 75TL'ye düşecek DLC'ler de dahil hayatta o paraya alınamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı