MBR Disk - Gpt Diske Veya GPT Diski - MBR Diski Veri Kaybetmeden Dönüştürme Rehberi

Yapılır ama hep yazıyorum ne yaptığından emin değilsen, geri dönüşü yok. Dediğin gibi en temizi Temiz format her zaman iyidir.

Since this selected disk is a system or boot disk, before converting it to GPT disk, please make sure if your motherboard supports EFI/UEFI boot.If not, please don't convert it to GPT disk, otherwise your system will be unable to boot next time.Would you like to convert it?
Convert yaparken bu uyarıyı verdi.Ne demek istedi acaba?
"Bilgisayarınız UEFI desteklemiyorsa, bir sonraki açılışta bilgisayarınız hata verebilir. Devam etmek istiyor musunuz?" Kısacası bunu sormuş size.

Hocam ben Win 10 kurulu olduğu bölünmüş diski GPT' ye dönüştürmeyi başaramadım bu programla. Programı çalıştırıyorum. Yukarı da diski görüyor. Ntfs olduğunu da görüyor. Dönüştürme bölümüne girince diski bulmuyor. Sebebi ne olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı