Mcpremium.net hesabı vermiyor

Ya dediğim gibi arkadaşlar çok dalgınlığıma geldi. Alıverdim adamlar bana yaptıkları satışları fotoğraflarını da attılar aslında. Ben paramı geri alma taraftarıyım geri paramı gönderirlerse hiç sıkıntı olmayacak. Bu arada PayTR gibi bir şey üzerinden para ödedim bu yüzden hafif ümitliyim ama hayırlısı... :(

Ya dediğim gibi arkadaşlar çok dalgınlığıma geldi. Alıverdim adamlar bana yaptıkları satışları fotoğraflarını da attılar aslında. Ben paramı geri alma taraftarıyım geri paramı gönderirlerse hiç sıkıntı olmayacak. Bu arada paytr gibi bir şey üzerinden para ödedim bu yüzden hafif ümitliyim ama hayırlısı... :(
Umutsuzluğa kapılmanızı istemem ama bu tarz sitelerin çoğu güvenilmez oluyor. boşuna ümitlenmeyin derim.

Ya dediğim gibi arkadaşlar çok dalgınlığıma geldi. Alıverdim adamlar bana yaptıkları satışları fotoğraflarını da attılar aslında. Ben paramı geri alma taraftarıyım geri paramı gönderirlerse hiç sıkıntı olmayacak. Bu arada PayTR gibi bir şey üzerinden para ödedim bu yüzden hafif ümitliyim ama hayırlısı... :(
Bana cevap yazdılar iletmemi istediğin bir mesaj varsa söyleyebilirsin

Hocam bana da yazdılar mesaj. Epostasını kontrol etsinler kaç kere gönderdik dediler. Bu arada doğru eposta verdiğinizden emin olun ve mail spama düşmüş olabilir her yeri iyice kontrol edin. Buradan hesap alan arkadaşlarım var. Sıkıntı yaşamadılar.

Müşteri temsilcisi ile konuştum ve trolledim biraz. Sonu ise çok ilginç bitti konuşmanın.

Destek: Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
Ben: maynkıraft almak istiyorum nasıl alcam?
Destek: Satın al butonuna basarak alabilirsiniz.
Ben: Skin değişiyo diyo o ne demek?
Destek: Görünüm değişiyor demek.
Ben: Alamıyorum nasıl alınıyo acaba?
Destek: Kart bilgilerinizi girerek aşamaları takip edin, böylelikle kolayca alabilirsiniz.
Ben: İyide benim kartım yokki kargoyla yollasanız olmaz mı? Yollıyom adresi
Destek: Ninene yolla adresi hemen gönderiyorum. Ve sohbet ekranı çat diye kapanır. :DPLEWQLE

Bakın böyle dediler.

Dosya Ekleri

• K.png
    K.png
    12,5 KB · Görüntüleme: 49
Hocam bana da yazdılar mesaj. Epostasını kontrol etsinler kaç kere gönderdik dediler. Bu arada doğru e-posta verdiğinizden emin olun ve mail spama düşmüş olabilir her yeri iyice kontrol edin. Buradan hesap alan arkadaşlarım var. Sıkıntı yaşamadılar.

Dostum benimle iletişimde kalabilir misin Technopat üstünde :) şu an adamlar cevap verdiler sipariş numarası istedi adam ve verdikten 30sn sonra aşağıdaki chat kapandı yok oldu.

Geri
Yukarı