Mcpremium.net hesabı vermiyor

Desteğe yazdım. Neden milleti dolandırıyorsunuz diye canım istiyor dedi sonra canlı destek gitti. Mahkemeye verin dolandırmak neymiş görsünler.

Fraud : Honest Edition

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    22,8 KB · Görüntüleme: 45
Gençler, sorunumu site çözdü şu an siteden memnunum hesabımı aldım(abim adamlarla konuşmuş)
:D moderatörler, konu nasıl kapatılır bilmiyorum konuyu kapatabilir misiniz?

Gençler, sorunumu site çözdü şu an siteden memnunum hesabımı aldım :D moderatörler, konu nasıl kapatılır bilmiyorum konuyu kapatabilir misiniz?
Sen memnun olursun tabi hesabını almışsın. Ama alamayan kim bilir kaç kişi vardır. O hesapların hepsi çalıntı hesap. Hesabın da bir kaç ayın ardından gider zaten. Ayrıca senin memnun olman adamların dolandırıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Az önce canlı sohbete "Technopat'taki arkadaşın hesabını neden vermiyorsunuz?" Yazdım ve o da ne? Banlandım.

Edit: konu çözüldüyse kapanabilir.

Geçmiş olsun, keşke önceden ucuz birşey alıp test etseydiniz. Sana bir site öneriyim www.preburada.com şu anda 2tlye random hesap veriyor, ben altın hesap çıkardım 10 TL'lik, sende şansını dene belki elmas hesap çıkar. 2 senedir kullanıyorum sorunsuz bir şekilde eğer hesabına birşey olsa bile değiştirme talebi ile yeni hesap bedavadan alabiliyorsun, en güzel özelliği bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı