MEB DPI kullanmaya mı başladı?

iAyazbey

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır çalışan onlarca VPN, birden bire çalışmamaya başladı. Her şeyi denedim, çözüm bulamadım. IPVanish, ProtonVPN, RethinkDNS, Intra, Psiphon Pro, Tor Browser(Tüm bridgeleri denedim), Cloudflare WARP over HTTPS & DNS hiç bir şekilde çalışmadı. Kullanabileceğim bir çözüm var mı? Herkeste aynı sorun var gibi görünüyor, forumda 1-2 post daha gördüm. Sırf bunun için MysteriumVPN aldım, deneyeceğim. Çalışmazsa çözüm neler olabilir?

Ben lise zamanımda, MEB'in kullandığı filtre şirketine kendi sunucumu(http://ipadresim) güvenli olarak gösterip, sunucuya da web proxy kurmuştum. O şekilde kullanıyorduk her şey için.

MysteriumVPN de OpenVPN UDP protokolü kullanıyor, onun yerine Storngswan Client ile VPNJantit kullan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır çalışan onlarca VPN, birden bire çalışmamaya başladı. Her şeyi denedim, çözüm bulamadım. IPVanish, ProtonVPN, RethinkDNS, Intra, Psiphon Pro, Tor Browser(Tüm bridgeleri denedim), Cloudflare WARP over HTTPS & DNS hiç bir şekilde çalışmadı. Kullanabileceğim bir çözüm var mı? Herkeste aynı sorun var gibi görünüyor, forumda 1-2 post daha gördüm. Sırf bunun için MysteriumVPN aldım, deneyeceğim. Çalışmazsa çözüm neler olabilir?
Keşke Mysterium almadan buraya konu açsaydın hocam. MEB'in DPI kullanmasına gerek yok ki. Ülkemiz zaten DPI kullanan ülkeler arasında maalesef. Konumuza gelirsek OpenVPN sunucularına SSH tunneling yaparak bypass edebilirsin :) Yıllardır kullanırım. İnternette "how to bypass vpn restriction" diye aratırsan karşına SSH tunneling'den başka yöntemler de çıkacak. Onları denersen kesinlikle girersin.

Bu arada Tor Browser'in mevcut dahili bridge'lerini denersen yine giremezsin çünkü onlar public (halka açık) olduğu için dileyen her kişi (torrc dosyasında bile var) onu engelleyebilir. Bunu bypass etmenin çözümü ise önce bir tane IRC client indireceksin, sonra Tor'un IRC odasına girdikten sonra #tor-project kanalında "I am living in Turkey and all embedded bridges are blocked here. Can someone share with me an unpublished bridge?" diye yazacaksın ve orada ismini vermeyeceğim yazar zaten kendisi sana yayınlanmamış bir bridge verecek ve onunla bağlanabileceksin. Kanala girdikten sonra 10 dk bekleyip çıkma, birisi sana kesinlikle cevap verecek. Bol şans kardeşim :)

Hocam o sürümü nasıl kurucam? IKEv2 bypassliyor mu?
IKEV2 bypass etmez hocam. VPN dediğin olayın zaten bir imzası var o imzayı ağ trafiğinde görünce direkt engeller seni. Bağlanırsın sunucuya ama internet erişimin olmaz. Sana tavsiyem Mullvad indir Wireguard protokolünü dene ve daha önce yazdığım mesajdaki yöntemleri dene %999999 gireceksin merak etme ben yıllardır kullanıyorum.

Keşke Mysterium almadan buraya konu açsaydın hocam. MEB'in DPI kullanmasına gerek yok ki. Ülkemiz zaten DPI kullanan ülkeler arasında maalesef. Konumuza gelirsek OpenVPN sunucularına SSH tunneling yaparak bypass edebilirsin :) Yıllardır kullanırım. İnternette "how to bypass vpn restriction" diye aratırsan karşına SSH tunneling'den başka yöntemler de çıkacak. Onları denersen kesinlikle girersin.

Bu arada Tor Browser'in mevcut dahili bridge'lerini denersen yine giremezsin çünkü onlar public (halka açık) olduğu için dileyen her kişi onu engelleyebilir. Bunu bypass etmenin çözümü ise önce bir tane IRC client indireceksin, sonra Tor'un IRC odasına girdikten sonra #tor-project kanalında "I am living in Turkey and all embedded bridges are blocked here. Can someone share with me an unpublished bridge?" diye yazacaksın ve orada ismini vermeyeceğim yazar zaten kendisi sana yayınlanmamış bir bridge verecek ve onunla bağlanabileceksin. Kanala girdikten sonra 10 dk bekleyip çıkma, birisi sana kesinlikle cevap verecek. Bol şans kardeşim :)
Hocam çok teşekkürler fakat sanırım SSH portları tamamen kapalı. Mümkün olursa bu konuya dahil bir makale yollar mısınız? Ben bulamadım.

Hocam çok teşekkürler fakat sanırım SSH portları tamamen kapalı. Mümkün olursa bu konuya dahil bir makale yollar mısınız? Ben bulamadım.
Az önce VMess için SagerNet kurdum, VMRess ve VMRess over WebSocket ayarlı. O nasıl olur?

IKEV2 bypass etmez hocam. VPN dediğin olayın zaten bir imzası var o imzayı ağ trafiğinde görünce direkt engeller seni. Bağlanırsın sunucuya ama internet erişimin olmaz. Sana tavsiyem Mullvad indir Wireguard protokolünü dene ve daha önce yazdığım mesajdaki yöntemleri dene %999999 gireceksin merak etme ben yıllardır kullanıyorum.

Hocam biz bağlanıyoruz öyle ben de biliyorum baypas etmez de kullaniyoruz vallahi bir denersin okulda tatilden sonra. En iyi yol sallama yoldur hocam bizimki çalışıyor :D.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı