MediaMarkt gibi mağazalardan kartsız şekilde taksitle tablet alınabilir mi?

marmelat

Femtopat
Daha fazla  
Ben tablet almak istiyorum. İnternetten almaya kalkıştım taksitle ancak kulladığım kart taksite uygun bir kart değil. Mağazadan gidip taksit ile alınabiliyor mu kartsız? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Alacağım tablet Samsung'un tableti Samsung mağazasında, MediaMarkt'ta ve Vatan Bilgisayar'da istediğim tablet mevcut. Ama kartsız bir şekidle taksit alabiliyor muyum?

İnternet üzerinden alışveriş yaparsan eğer bildiğim kadarıyla Hepsiburada alışveriş kredisi veriyor. O şekilde alabilirsin.
Hemen al sonra öde seçeneğinden bahsediyorsunuz galiba. Bana 500 tl limit vermişti gittim yapı krediden kredi kartına başvurdum 2000 tl limitli kredi kartı verdiler. Öğrenci olduğum için de aidat vermeyeceğim.

Ben tablet almak istiyorum. İnternetten almaya kalkıştım taksitle ancak kulladığım kart taksite uygun bir kart değil. Mağazadan gidip taksit ile alınabiliyor mu kartsız? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Alacağım tablet Samsung'un tableti Samsung mağazasında, MediaMarkt'ta ve Vatan Bilgisayar'da istediğim tablet mevcut. Ama kartsız bir şekidle taksit alabiliyor muyum?
Kartsız neye göre nasıl taksitle alacaksın?
1) Turkcell & Vodafone faturalı hattın düzenli ödemen varsa sana Limit veriyor onu kullanırsın
2) Hepsi Burada sana limit veriyor
Şimdi al sonra öde limiti onu kullanırsın.
3) kart ile tek çekim yapar sonra taksitlendirme yaparsın.banka mobil uygulamada!
Screenshot_20230201-143805.jpg
Screenshot_20230201-143709.jpg

Kartsız ancak böyle mümkün..

Kartsız neye göre nasıl taksitle alacaksın?
1) Turkcell & Vodafone faturalı hattın düzenli ödemen varsa sana Limit veriyor onu kullanırsın
2) Hepsi Burada sana limit veriyor
Şimdi al sonra öde limiti onu kullanırsın.
3) kart ile tek çekim yapar sonra taksitlendirme yaparsın.banka mobil uygulamada!
Eki Görüntüle 1653026Eki Görüntüle 1653028
Kartsız ancak böyle mümkün..
teşekkür ederim

Geri
Yukarı