MediaMarkt kullanılmış monitör mü verdi?

Merhaba monitörümün panelinde ölü pikselmi var korkmaya başladım ama.
Hemen bir değişim talep et. Benim de vardı. Yazdım dedim ben tasarımcıyım ekranımın tam ortasında bir ölü pikselle çalışamam. 1 2 piksel değişim sebebi olmayabilir ama benim için hayati önemi var dedim. İade gibi göndermemi isteyip yeni monitörü iadeyi kabul etmiyoruz gibisinden tekrar gönderdiler :)

Hemen bir değişim talep et. Benim de vardı. Yazdım dedim ben tasarımcıyım ekranımın tam ortasında bir ölü pikselle çalışamam. 1 2 piksel değişim sebebi olmayabilir ama benim için hayati önemi var dedim. İade gibi göndermemi isteyip yeni monitörü iadeyi kabul etmiyoruz gibisinden tekrar gönderdiler :)

Üstte iki mesaj var onlardaki görseller ölü pikselmi acaba.

Bunlar ekteki yerler ölüpikselmi acaba. Bur kontrol edebilir misiniz arkadaşlad jelatin var gibi ön ekranında acaba jelatinin arka kısmındamı anlayamadım. İki köşedede bu noktadan var.

Kutunun güvenlik bandı kapalıydı.
YOk dostum onlar hizalama noktaları gibi bir şey. Orası ekran panelinin dışı zaten. Bak sana şu aşağıdaki siteyi veriyim. Ölü piksel kontrol etmen için. O zaman var mı yok mu anlarsın.

Monitörün menüsünde kaç saat açık kaldığı yazılıdır, en kötü oradan anlaşılır kullanılıp kulanılmadığı.

Yok dostum onlar hizalama noktaları gibi bir şey. Orası ekran panelinin dışı zaten. Bak sana şu aşağıdaki siteyi vereyim. Ölü piksel kontrol etmen için. O zaman var mı yok mu anlarsın.

Orada yok baktım ama o noktaları nasıl silebilirim ekteki çok gözüme batıyor.

Bunlar ekteki yerler ölüpikselmi acaba. Bur kontrol edebilir misiniz arkadaşlad jelatin var gibi ön ekranında acaba jelatinin arka kısmındamı anlayamadım. İki köşedede bu noktadan var.

Kutunun güvenlik bandı kapalıydı.

Bunlar ölü piksel değil hocam bende de aynı monitör var orası görüntü vermiyor zaten.

Bunlar ölü piksel değil hocam bende de aynı monitör var orası görüntü vermiyor zaten.

Monitörün ayaklıklari sizde en alttamı çıktı hocam. Ve bu enerji bandı monitörün üzerinde miydi?
Monitörün menüsünde kaç saat açık kaldığı yazılıdır, en kötü oradan anlaşılır kullanılıp kulanılmadığı.

Buna nereden bakacağım.

Geri
Yukarı