MediaMarkt kullanılmış monitör mü verdi?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Monitörü MediaMarkt aldım. Bugün elime ulaştı az önce fakat enerji bandı monitörden çıkmasi gerekirken kutuda çıktı. İade edilen teşhir ürün satmış olabilirler mi ve monitörümün markası LG 27GP850 27" 1ms QHD G-Sync FreeSync pivot oyuncu monitörü. Bu monitörün kutu açılışını falan izleyince yurt dışından izledim. Türkiye'de göremedim ayaklıkları monitörü açtığımız zaman en ön kısmında direk karşımıza çıkıyor sonra onun altında monitör bulunuyor fakat bana ilk monitör sonra altında ayaklıklar çıkti. Durum normal midir?
IMG-20220610-WA0002.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutunun üzerindeki güvenlik bantları açık mıydı? Bu arada kutu içeriğinin şeklide üretimden üretime ve üreticiye göre de değişiklik gösterebilir. Kutunu içindeki enerji bandı da da sıfır ise bir sorun yoktur diye düşünüyorum. Benim de monitörümün üzerinde bant yoktu ama kutusu mühürlüydü.

Komik gelecek belki ama kutuyu ters açmış olabilir misin? Ya da ters kutulamış olabilirler mi? Bu arada g sınıfı tüketim nedir be. Daha kötüsü yok yani :D. Çok elektrik yer bu.

Konudan ayrı olarak MediaMarkt'tan aldığım Corsair marka farenin skatez bölümünde gözle görülür çiziklerle gelmişti
Komik gelecek belki ama kutuyu ters açmış olabilir misin? Ya da ters kutulamış olabilirler mi? Bu arada g sınıfı tüketim nedir be. Daha kötüsü yok yani :D. Çok elektrik yer bu.

Hocam Mart 2021'de enerji sınıflandırması değişti. Yeni düzendeki G, eski D gibi düşünebilirsiniz.
Kaynak;

1654864912438.png

Dosya Ekleri

• 1654864859690.png
    1654864859690.png
    355,8 KB · Görüntüleme: 60
Konudan ayrı olarak MediaMarkt'tan aldığım Corsair marka farenin skatez bölümünde gözle görülür çiziklerle gelmişti.

Hocam mart 2021'de enerji sınıflandırması değişti. Yeni düzendeki G, eski D gibi düşünebilirsiniz.
Kaynak;

Eki Görüntüle 1414982

O kadar detayını bilmem hocam ben kasım 2021 de aldım tüm sistemi.

Kutunun üzerindeki güvenlik bantları açık mıydı? Bu arada kutu içeriğinin şeklide üretimden üretime ve üreticiye göre de değişiklik gösterebilir. Kutunu içindeki enerji bandı da da sıfır ise bir sorun yoktur diye düşünüyorum. Benim de monitörümün üzerinde bant yoktu ama kutusu mühürlüydü.

Merhaba monitörümün panelinde ölü pikselmi var korkmaya başladım ama.

Benim televizyondan bahsetmeyeyim bari.

Bunlar ekteki yerler ölüpikselmi acaba. Bur kontrol edebilir misiniz arkadaşlad jelatin var gibi ön ekranında acaba jelatinin arka kısmındamı anlayamadım. İki köşedede bu noktadan var.

Kutunun güvenlik bandı kapalıydı.

Dosya Ekleri

• 20220610_160000.jpg
    20220610_160000.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 67
  • 20220610_155957.jpg
    20220610_155957.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 59

Geri
Yukarı