MediaMarkt paketi açık ve kullanılmış bilekik sattı

• Konuyu başlatan HCI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 719
yarın mağazada kabul etmezlerse ne yapmam gerekir ?
Size kusurlu ürün teslim edilmiş. Sizin bu kusuru öğrenir öğrenmez bildirim yükümlülüğünüz var. İlk işiniz gidip mağazaya durumu bildirmek ve ürünün değişimini talep etmek olsun. Kusurlu ürün olduğu için değiştirmek zorundalar. Olumsuz durumda Tüketici Hakem Heyeti sorununuzu çözecektir.

Size kusurlu ürün teslim edilmiş. Sizin bu kusuru öğrenir öğrenmez bildirim yükümlülüğünüz var. İlk işiniz gidip mağazaya durumu bildirmek ve ürünün değişimini talep etmek olsun. Kusurlu ürün olduğu için değiştirmek zorundalar. Olumsuz durumda tüketici hakem heyeti sorununuzu çözecektir.

Şimdi mağazaya gidiyorum. Sonucu buradan paylaşırım.

Mağazaya gittim ve durumu anlattım. Bana istersem şarj kablosu vereceklerini söylediler ama kabul etmedim. Kapalı kutusunu istedim. İlk başta bir tane kutu getirdiler ve bende hemen orada açtırdım kutuyu. İnanır mısınız bilmem ama o da bozuk çıktı. Daha sonra bir tane daha kutu getirdiler bu sefer her şey tam ve eksiksizdi.

Son düzenleme:
Şimdi mağazaya gidiyorum. Sonucu buradan paylaşırım.

Mağazaya gittim ve durumu anlattım. Bana istersem şarj kablosu vereceklerini söylediler ama kabul etmedim. Kapalı kutusunu istedim. İlk başta bir tane kutu getirdiler ve bende hemen orada açtırdım kutuyu. İnanır mısınız bilmem ama o da bozuk çıktı. Daha sonra bir tane daha kutu getirdiler bu sefer her şey tam ve eksiksizdi.
Dediğim gibi kusurlu ürünü değiştirmek zorundalar ve öyle de yapmışlar. Sorununuz çözüldüğü için sevindim. Güle Güle kullanın..​

Yeni konular

Geri
Yukarı