MediaMarkt kullanılmış ürün sattı

Umut Mermer

Hectopat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlar bugün MediaMarkt'ten Corsair Nightsword mouse aldım eve geldim incelediğimde farenin kullanıldığını fark ettim. Altında çizikler vardı, jelatin vs yoktu ve en önemlisi ağırlık takılan yerin kapağının bir çentiği kırıktı haliyle kapak oturmuyordu ve takılıyordu mouse pade. Ürün de tek kalmıştı zaten, sitelerinde vs yok. Nasıl bir yol izlemeliyim? Mouse güzel, beğendim. İade etmek de istemiyorum. Değişim isteyeceğim ama ürün yok mağazada. Global Corsair'in çok iyi olduğunu gördüm, müşteri hizmetlerinin. Acaba onlara ticket atıp yenisini mi değişim istemeliyim? Kafam karıştı :(

Selam, arkadaşlar bugün MediaMarkt'ten Corsair Nightsword mouse aldım eve geldim incelediğimde farenin kullanıldığını fark ettim. Altında çizikler vardı, jelatin vs yoktu ve en önemlisi ağırlık takılan yerin kapağının bir çentiği kırıktı haliyle kapak oturmuyordu ve takılıyordu mouse pade. Ürün de tek kalmıştı zaten, sitelerinde vs yok. Nasıl bir yol izlemeliyim? Mouse güzel, beğendim. İade etmek de istemiyorum. Değişim isteyeceğim ama ürün yok mağazada. Global Corsair'in çok iyi olduğunu gördüm, müşteri hizmetlerinin. Acaba onlara ticket atıp yenisini mi değişim istemeliyim? Kafam karıştı :(
Hiç kurcalamadan aldığın mağazada değişim/iade talebinde bulun hocam. Farklı mağazalarda değişim yapılıyor mu onu bilene sormak lazım. Ama sanmam. Sen yine de ihaleyi sana vermeden önce değişimi yap :)

İnternetten de satın alabilirsiniz iade ederseniz. Kullanıldığından eminseniz ve sıfır diye sattılarsa kesinlikle iade edin.

Tek kalma olayı muhtemelen teşhir ürünü olması. Daha önce teknoloji mağazalarında çok fazla üründe son kalan ürünün teşhir ürünü olduğuna denk geldim.

Size böyle bir bilgi verilmediyse iade edin.

Klasik MediaMarkt hocam. İade etmeye çalışın, kabul etmezlerse THH'ye başvurun.

Ben de anakart almıştım. Arka ayna çıkmadı içinden anladım ki teşhir ürünlerinde kullanılmış ürün. Ancak aldığım fiyat %50 daha uygundu ve garantisi olduğu için iade etmedim.

Geri
Yukarı