MediaMarkt'tan alınan kulaklık nasıl iade edilir?

kinqofkinq12

Hectopat
3 Haziran 2022'de Beats Studio buds aldim. Niyetim cok başkaydı bir anda indirim var, sesi şöyle böyle diyerek o anda almaya ikna oldum. Gece denedim ve hiç memnun degilim. Samsung buds Pro alacaktım. Bu ürünü nasıl iade edebilirim? Bilen birileri rica etsem yardımcı olabilir mi?

3 Haziran 2022'de Beats Studio buds aldim. Niyetim cok başkaydı bir anda indirim var, sesi şöyle böyle diyerek o anda almaya ikna oldum. Gece denedim ve hiç memnun degilim. Samsung buds Pro alacaktım. Bu ürünü nasıl iade edebilirim? Bilen birileri rica etsem yardımcı olabilir mi?
Edemezsin. 2. el satmak tek çaren. O da değeri düşerek.

Şansınızı deneyin. Kanunlar satıcıya kulak içi kulaklık gibi ürünleri 14 günlük cayma hakkından saymamak için imkan sunuyor ancak bazı satıcılar iadeyi kabul edebiliyor.

Şarj kablosu alırken yanımdaki bir adam da benimle birlikte kulakiçi kulaklık alıyordu. İade durumunu sorduğunda satış görevlisi kesin şekilde iade alamayız kulaklık olduğu için demişti. Mümkün değil iade etmen.

Şansınızı deneyin. Kanunlar satıcıya kulak içi kulaklık gibi ürünleri 14 günlük cayma hakkından saymamak için imkan sunuyor ancak bazı satıcılar iadeyi kabul edebiliyor.
Direk aldığım mağazaya gidip bu istediğim özellikleri karşılamıyor dedim. Yani ozellikle soyledim bunlar lazim diye. Yeterli olur dediler aldik memnun degilim. Ya servise gonderip iade veya değişim isteyebilirsiniz diyolar ama bir arızasi olmasi gerek diyorlar.

Maalesef kulaküstü de olsa hijyenik/kişisel kullanım nedenlerinden dolayı iade almıyorlar. Ürünün kendisinde bir problem olmadıkça tabii.

Geri
Yukarı