Polosmart FS55 nasıl iade edilir?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhabalar. Polosmart FS55 kulaklığımı iade etmek istiyorum. Nasıl iade edebilirim acaba? Kulaklık çalışıyor ama hiç memnun değilim. Polosmart PGM12'deki kaliteyi maalesef bunda bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Eğer 14 gün geçtiyse üründe bir kusur yoksa iade olmaması muhtemel. Hani Polosmart iyiydi hocam?
Polosmart'ın Gaming ürünleri iyi bana göre. TWS kulaklıkları gerçekten çok kötü. Alalıda 1 hafta zaten. Nasıl iade edebilirim ? TT Teknolojiye göndererek mi yoksa Bim'e giderek mi ?

Polosmart'ın Gaming ürünleri iyi bana göre. TWS kulaklıkları gerçekten çok kötü. Alalıda 1 hafta zaten. Nasıl iade edebilirim? TT Teknolojiye göndererek mi yoksa BİM'e giderek mi?

Kullandıysanız hijyen sebebiyle iade olmayacaktır muhtemelen. İade talimatları ürünle gelen bir kağıtta belirtilmiştir muhtemelen.

Kullandıysanız hijyen sebebiyle iade olmayacaktır muhtemelen. İade talimatları ürünle gelen bir kağıtta belirtilmiştir muhtemelen.
1 kere kullandım yalnızca. Zaten kötü olduğunu da o zaman anladım. Kağıda da bakıyorum şimdi. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Kolay İade | Polosmart @erme hocam buradaki iade kodunu Mng kargoya versem iade yapılır değil mi ? Bim'e de gitmeye gerek yok yani. Şartlar kısmında da hiç hijyen maddesi göremedim.

Son düzenleme:
Salgın döneminde olduğu için bazen sıkıntı olabilir. Yine de deneyin derim.

Kargo kodu varsa MNG'ye verebilirsiniz.

Geri
Yukarı