MediaMarkt'tan outlet ürün alışverişi

Mert Frnc

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1624715682503.png

Merhabalar fotoğrafta görmüş olduğunuz outlet ürünü MediaMarkt'tan satın aldım. Fakat ürünün fotoğrafı hem Legion 7 hem de sonunda bulunan 1215043 ürün numarası Legion 7'ye ait.

1624715760266.png

Ürün satın alım ekranı bu şekilde ama ürünün fotoğrafı ve numarası aklımı karıştırdı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ürün başlığında ne yazıyorsa aynı ürün gelecektir dediler ilk alışverişim olduğu için de pek güvenemedim sizce farklı ürünün gelmesi gibi bir sorunla karşılaşır mıyım?

Outlet ürünler, genelde önceden alınıp iade edilmiş ürünler oluyor. O fiyata daha iyi özelliklere sahip bir laptop bulabileceğinizi sanmıyorum. Eğer mağazadan alabiliyorsanız mağazadan alın. Alamıyorsanız da bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Sonuçta MediaMarkt'tan alıyorsunuz. Adamlar dev bir firma.

Outlet ürünler, genelde önceden alınıp iade edilmiş ürünler oluyor. O fiyata daha iyi özelliklere sahip bir laptop bulabileceğinizi sanmıyorum. Eğer mağazadan alabiliyorsanız mağazadan alın. Alamıyorsanız da bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Acele ile hemen sipariş verdiğim için mağazadan al seçeneğini işaretleyemedim ev adresime teslim edilecek ama Legion 5 Pro beklerken Legion 7 gelirse benim için sıkıntı olur.

Son düzenleme:
Acele ile hemen sipariş verdiğim için mağazadan al seçeneğini işaretleyemedim ev adresime teslim edilecek ama Legion 5 Pro beklerken Legion 7 gelirse benim için sıkıntı olur.
Başkanım kargocuyu hemen yollama, kutuyu gerekirse orada açtır, yanlış ürün deyip geri iadeye ver.

Ayrıca müşteri hizmetlerinin dediği gibidir, resimde ne varsa onu yollarlar. Media Markt bu, herhangi bir satış platformundaki satıcı değil. Öperler :D

Başkanım kargocuyu hemen yollama, kutuyu gerekirse orada açtır, yanlış ürün deyip iadeye ver.

Ayrıca müşteri hizmetlerinin dediği gibidir, resimde ne varsa onu yollarlar. MediaMarkt bu, herhangi bir satış platformundaki satıcı değil. Öperler :D

Başlıkta ne yazarsa o yollanıyormuş daha sonra fark ettim 1215043 no daha önceki Legion 5 Pro'lara ait
Aramada çıkan ürünün ürün numarası da farklı, başka bir durum yoksa Legion 5 Pro gelecek 😄

Bir problem olmaz, önemli olan " 82JQ0063TX" numarası. Senin o gördüğün numara muhtemelen ürün stok numarası gibi bir şey. Benim aldığımda da aynı numara var çünkü. Sipariş ekranımdan linki kopyalıyorum,

Bir problem olmaz, İstanbul, Bursa, gibi yerlere Kolaygelsin firması ile yolluyor MM. Farklı yerlere Yurt içi ile gidiyor. Faka Media Markt olduğu için daha özenli taşıyorlar. Hatta dağıtıma farklı bir elektronik eşyaları dağıtan araçla çıkıyor. Eskişehir'de öyle olmuştu. Kargo arabası çekti gitti saat 2'de sordurdum onlarda yokmuş zimmetli ürün. Sınra tekrar kontrol ettim, şubeden değil direkt organizedeki ana merkezden dağıtıma çıkmış. Elektronik eşyaları dağıtan başka bir aracımız daha var demişti.

Dosya Ekleri

• 1624812393834.png
    1624812393834.png
    21,8 KB · Görüntüleme: 81
İçiniz rahat olsun. Fotoğrafa takılmayın. Büyük ihtimal aynı serinin tüm laptolarına aynı fotoğrafı koyuyorlardır. Yazılı bir biçimde hangi model yazıyorsa o gelir. Hayırlı olsun ayrıca.
Teşekkür ederim :)
Bir problem olmaz, önemli olan " 82JQ0063TX" numarası. Senin o gördüğün numara muhtemelen ürün stok numarası gibi bir şey. Benim aldığımda da aynı numara var çünkü. Sipariş ekranımdan linki kopyalıyorum,

Bir problem olmaz, İstanbul, bursa, gibi yerlere kolaygelsin firması ile yolluyor mm. Farklı yerlere yurt içi ile gidiyor. Faka MediaMarkt olduğu için daha özenli taşıyorlar. Hatta dağıtıma farklı bir elektronik eşyaları dağıtan araçla çıkıyor. Eskişehir'de öyle olmuştu. Kargo arabası çekti gitti saat 2'de sordurdum onlarda yokmuş zimmetli ürün. Sınra tekrar kontrol ettim, şubeden değil direkt organizedeki ana merkezden dağıtıma çıkmış. Elektronik eşyaları dağıtan başka bir aracımız daha var demişti.

Anladım hocam karttan günlük 10 binden fazla çekilemiyormuş benim bende havale/eft yaptım bakalım yarın geçecek hesaplarına inşallah kısa sürede kargoya verirler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı