MediaMarkt'tan outlet ürün alışverişi

Hocam bir outlet ürün daha var, konuş istersen bu ne indirimi hayrola de :D

Bilmiyorum hocam benimki bugün kargoya verildi.
Hocam bir outlet ürün daha var, konuş istersen bu ne indirimi hayrola de :D

Şimdi arayıpta aradaki fiyat farkını sormak var bu neyin nesidir bende merak ettim.

Bilmiyorum hocam benimki bugün kargoya verildi.

Şimdi arayıpta aradaki fiyat farkını sormak var bu neyin nesidir bende merak ettim.
hediye çeki iste 😂 zaten 1 yıl garanti diyorsunuz lenovo garantisini yakıyorsunuz. Bir de indirim yapmışsınız benimki daha kargoya verilmeden. Moralim bozuldu iade etmeyi bile düşünüyorum falan de. Bakalım ne diyecekler. :D

Hediye çeki iste 😂 zaten 1 yıl garanti diyorsunuz Lenovo garantisini yakıyorsunuz. Bir de indirim yapmışsınız benimki daha kargoya verilmeden. Moralim bozuldu iade etmeyi bile düşünüyorum falan de. Bakalım ne diyecekler. :D

Aradım işte Mert bey stoklarımız ve fiyatlarımız anlıktır diyor. Şimdi yine arayacağım.
Hediye çeki iste 😂 zaten 1 yıl garanti diyorsunuz Lenovo garantisini yakıyorsunuz. Bir de indirim yapmışsınız benimki daha kargoya verilmeden. Moralim bozuldu iade etmeyi bile düşünüyorum falan de. Bakalım ne diyecekler. :D

Tekrar aradım ürün şu an stokta görünmüyor fakat ben gerekli ekran görüntülerini aldım kendilerine mail attım daha sonra şikayet var gibi siteye yazdım moralimi bozdu vallahi.
1625045836250.png

@yazilimcionline hocam şimdi Media Markt'ın outlet ürünlerde 1 yıl garanti olayı patladı sanırım. :D

Son düzenleme:
Aradım işte Mert bey stoklarımız ve fiyatlarımız anlıktır diyor. Şimdi yine arayacağım.

Tekrar aradım ürün şu an stokta görünmüyor fakat ben gerekli ekran görüntülerini aldım kendilerine mail attım daha sonra şikayet var gibi siteye yazdım moralimi bozdu vallahi.
Eki Görüntüle 1090399

@yazilimcionline hocam şimdi Media Markt'ın outlet ürünlerde 1 yıl garanti olayı patladı sanırım. :D
Neden 3 sene oldu orası? :D

Eki Görüntüle 1090399

Yurt dışından alınan ürünlerde de öyle gözüküyor genelde ama lenovo garanti dahilinde değil diyordu. Bir de lenovo'yu arayıp hiç outlet diye söylemeden garantim nedir yeni aldım falan diye sorsana. 36 derlerse yalnız ben ürünü outlet aldım media markt böyle diyor, problem olduğunda direkt sizinle mi irtibata geçeyim falan diye sorarsın.

İnşallah garantilik durum olmaz tabi. Ama olsun yine de sormakta fayda var :D

Neden 3 sene oldu orası? :D

Bilmiyorum.:D
Yurt dışından alınan ürünlerde de öyle gözüküyor genelde ama Lenovo garanti dahilinde değil diyordu. Bir de Lenovo'yu arayıp hiç outlet diye söylemeden garantim nedir yeni aldım falan diye sorsana. 36 derlerse yalnız ben ürünü outlet aldım MediaMarkt böyle diyor, problem olduğunda direkt sizinle mi irtibata geçeyim falan diye sorarsın.

İnşallah garantilik durum olmaz tabii. Ama olsun yine de sormakta fayda var :D

Bu aralar Media mart müşteri temsilcileri ile akraba gibi olduk bayağı sık arıyorum :D bunun içinde ararım bir de Lenovo'ya mail atarım .
@yazilimcionline MediaMarkt fiyat farkı konusunda geri döndü outlet ürünler fiziksel ve performans durumuna göre satışa sunuluyormuş ona göre de fiyat belirleniyormuş.

Son düzenleme:
Geldi geldi . Geldiği gibi de servise yolladım :D

Yeni SSD aldım normal biçimde taktım sonra PC güç geliyor ekran gelmiyor falan aradım servisi BIOS'la ilgili olabilir dediler gönderdim bende.
Ben ilk yüklediğimden 3-5 gün sonra BIOS güncellemesi gelmişti. Ama öncesinde de sonrasında da makine flash gordon'dan daha hızlı

Ben ilk yüklediğimden 3-5 gün sonra BIOS güncellemesi gelmişti. Ama öncesinde de sonrasında da makine flash Gordon'dan daha hızlı.

1 gün kullandım SSD gelmeden önce gayet hoştu ekranı falan her şey 10 numara, ama SSD taktıktan sonra böyle bir durum olması çok canımı sıktı yarın kesin bilgi vereceklerini söylediler umarım ciddi bir durum yoktur.

Geri
Yukarı