MediaTek MT7921 "kod 43" hatası

• Konuyu başlatan ekncn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 687

ekncn

Decapat
Daha fazla  
Son günlerde Wi-Fi kartım bozuldu, daha öncesinde birkaç kez bu durumla karşılaşmıştım ancak yeniden başlatınca düzeliyordu ve sık karşılaşmıyordum. Bu sefer düzelmiyor. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkıyor. En son MyASUS üzerinden gelen hotfix sürücüsünü yükledim ama nafile. Bir çözümü var mıdır?

Cihaz ASUS TUF F15 FX506HE-HN011t.

wf sorunu.png

Son günlerde Wi-Fi kartım bozuldu, daha öncesinde birkaç kez bu durumla karşılaşmıştım ancak yeniden başlatınca düzeliyordu ve sık karşılaşmıyordum. Bu sefer düzelmiyor. Aygıt yöneticisinde ünlem işareti çıkıyor. En son MyASUS üzerinden gelen hotfix sürücüsünü yükledim ama nafile. Bir çözümü var mıdır?

Cihaz ASUS TUF F15 FX506HE-HN011t.

Eki Görüntüle 1624936

Bunun çözümü yok hocam.

Ben bunu alarak çözdüm, ASUS TUF kullanıyorum. Hiç boşuna uğraşmayın hocam. Direkt bu linkteki ürünü alın, açın cihazın içini dikkatli bir şekilde onu sökün bunu takın. Ciddi diyorum kafayı yersiniz hiç uğraşmayın direk bunu alın, sadece garantisi bitene kadar olur da servise bakıma veya arızaya bir şeye gönderirseniz, eskisini takıp öyle gönderin, gelince değiştirin, görürlerse garanti dışı kalır. Bu linkteki ürün orijinal Intel marka ürün bilginiz olsun. 9 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun çözümü yok hocam.

Ben bunu alarak çözdüm, Asus tuf kullanıyorum. Hİç boşuna uğraşmayın hocam. Direk bu linkteki ürünü alın, açın cihazın içini dikkatli bir şekilde onu sökün bunu takın. Ciddi diyorum kafayı yersiniz hiç uğraşmayın direk bunu alın, sadece garantisi bitene kadar olur da servise bakıma veya arızaya bişeye gönderirseniz, eskisini takıp öyle gönderin, gelince değiştirin, görürlerse garanti dışı kalır. Bu linkteki ürün orijinal intel marka ürün bilginiz olsun. 9 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı.
Durduk yere 500 liralık masraf çıktı olacak iş değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı