MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 Wireless LAN kartı çalışmıyor

agalar ben bu drıverı kullandım düzeldi gibi deneyebilirsiniz bu drıver kararlı bir sürüm gibi buna güncelleyin aygıt yöneticisinden yardım gerekirse destek olurum
Deneyeceğim bakalım bir çok sürücü denedim bakalım olacak mı

Deneyeceğim bakalım bir çok sürücü denedim bakalım olacak mı
Ben denedim; 1 haftadır bayağı azaldı ama yine de aslında arada bu wifi gitme sorunu ile karşılaşabiliyordum. Bende, yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, laptopun içini açıp bataryanın bağlantısını söktüm. Bir de, batarya yokken, 10 dakika falan laptop açık tuttum; sonra yeniden bataryayı bağladım. Bugün, o sorundan da kurtuldum sanırım; bir çeşit enerji ile ilgili bir sorun ama şimdilik düzeldi gibi. Eğer sürücülerde yetersiz gelirse, bu dediğimi deneyebilirsiniz.

Ben denedim; 1 haftadır bayağı azaldı ama yine de aslında arada bu wifi gitme sorunu ile karşılaşabiliyordum. Bende, yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, laptopun içini açıp bataryanın bağlantısını söktüm. Bir de, batarya yokken, 10 dakika falan laptop açık tuttum; sonra yeniden bataryayı bağladım. Bugün, o sorundan da kurtuldum sanırım; bir çeşit enerji ile ilgili bir sorun ama şimdilik düzeldi gibi. Eğer sürücülerde yetersiz gelirse, bu dediğimi deneyebilirsiniz.
Benim de aynı şekilde oldu artık eskisi kadar hata vermiyor ancak arada yine de veriyor, bir iki hafta sonra yazabilir misiniz durum nedir hata geçti mi öğrenmek adına

Benim de aynı şekilde oldu artık eskisi kadar hata vermiyor ancak arada yine de veriyor, bir iki hafta sonra yazabilir misiniz durum nedir hata geçti mi öğrenmek adına.

Şu an diyebileceğim şey yani çok çok az oluyor yaptığımdan beri 1 defa oldu onda da yeniden baştınca düzeldi şimdilik iyi gidiyor bir sorun olduğu takdirde geri dönüp bilgilendiririm hocam.

Geri
Yukarı